فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از اجرای طرح مقابله با ناهنجاری اخلاقی و اجتماعی و پلمب ۱۳ واحد صنفی متخلف خبر داد. 

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری  ؛ سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر اظهار داشت: با هدف صيانت از امنيت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پيشگيرانه، مقابله با ناهنجاری ‌های اجتماعی در بين اصناف طرح‌های كنترل و نظارت بر واحد های صنفی با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان و اداره نظارت براماکن عمومی این فرماندهی اجرا شد.

 وی با بيان اينكه در این راستا طرح مقابله با ناهنجاری اخلاقی در تالارها، رستوران ها، سفره خانه، آرایشگاه های زنانه و مردانه، البسه فروشی ها و… توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان طی بازه زمانی یک هفته ای اجرا شد افزود: در اين مدت از ۱۱۲ واحد صنفی بازدید به عمل آمد.

 فرمانده انتظامی شهرستان مراغه تصريح كرد: در اين راستا از متصدیان ۶ واحد صنفی تعهد اخذ، برای ۱۶ واحد صنفی اخطاریه پلمب صادر و ۱۳ تالار پذیرایی هم به دلیل عدم رعايت ضوابط و مقررات و توجه به تذکرات پليس، پلمب و از ادامه فعاليت آنها جلوگيری شد.

سرهنگ ” فارسی ” در پایان با اعلام تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پليس، از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پليسی ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

انتهای پیام/