کد خبر : 13425
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۷

استکبار جهانی و فتنه گران در فتنه ۸۸ درصدد تضعیف انقلاب اسلامی بودند

استکبار جهانی و فتنه گران در فتنه ۸۸ درصدد تضعیف انقلاب اسلامی بودند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به توطئه استکبار جهانی برای تضعیف نظام اسلامی در فتنه ۸۸ گفت: این نقشه شوم نظام سلطه که توسط فتنه گران داخلی اجرا شد، با هوشیاری و حضور آحاد ملت ولایی و با بصیرت ایران اسلامی در حماسه ۹ دی شکست خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ حجت الاسلام اباصلت فیضی زاده در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه مراغه افزود: طراحی دشمن در فتنه ۸۸ توطئه ای خطرناک برای ضربه زدن به مکتب انقلاب اسلامی و امام راحل بود.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران در حماسه نهم دی همانند هشت سال دفاع مقدس با ولایتمداری و بصیرت از انقلاب و مکتب اسلام در برابر فتنه دشمنان داخلی و خارجی دفاع کردند.

وی اضافه کرد: حضور گسترده آحاد مردم در بزرگداشت حماسه ۹ دی نشان داد که ملت بصیر ایران اسلامی از ارزش های اسلامی و انقلابی و ولایت فقیه به عنوان رکن اصلی و خدشه ناپذیر نظام اسلامی، پشتیبانی می کنند.

وی گفت: ملت ایران در ۹ دی نشان دادند که در رگ هایشان محبت سید الشهدا (ع) و ولایت فقیه به عنوان خلف برحق ائمه معصومین (ع) جاری است.

وی افزود: اکنون نیز آحاد مردم از اسلام به عنوان موتور محرکه نظام و جامعه اسلامی، ولایت و رهبری، پشتوانه مردمی و روحیه استکبار ستیزی خود به عنوان ارکان جامعه اسلامی دفاع می کنند.

وی با اشاره به توطئه های نظام سلطه در منطقه ادامه داد: استکبار جهانی با ترویج اسلام آمریکایی، تکفیری و وهابیت درصدد وارد کردن خدشه به ساحت نورانی اسلام ناب محمدی (ص) است.

وی اضافه کرد: ترویج وهابیت و حمایت از تشییع لندنی برای ایجاد تفرقه در بین امت اسلامی از توطئه های شوم استکبار جهانی بوده و مسلمانان با هوشیاری در برابر این فتنه های عظیم ایستادگی کنند.

رئس ستاد برگزاری آیین های ۹ دی مراغه با اشاره به حضور گسترده مردم در برنامه های فرهنگی و اجتماعی این حماسه ملی گفت: امسال بیش از ۳۰ عنوان برنامه در بزرگداشت این روز مهم در این شهرستان برگزار شد.