مرتضی مینویی به عنوان فرماندار جدید مراغه معرفی شد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ مرتضی مینویی با حکم استاندار آذربایجان‌شرقی به عنوان فرماندار جدید شهرستان مراغه معرفی شد .

فرماندار جدید مراغه دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دکتری تخصصی مدیریت بازرگانی است و علاوه بر تدریس در مراکز دانشگاهی، سابقه گسترده‌ای در فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دارد.

«مرتضی مینویی» پیش از این مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی و قبل از آن نیز معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ویژه مراغه بود و طی مدت حضورش در این شهرستان، ایده‌های متعددی برای توسعه اقتصادی منطقه داشت که از آن جمله می‌توان به تقویت صنعت فرش مراغه و برندینگ آن و همچنین ایجاد و ثبت ملی ژئوپارک سهند اشاره کرد.

به گزارش رصدمراغا؛ از زمان حضور اسدیان در مراغه انتقاداتی از طرف مردم به خصوص جبهه انقلاب مبنی بر عملکرد ضعیف وی مطرح میشد که امروز پس از یک دوره زمانی ۲ ساله از طرف استانداری کنار گذاشته شد.

در زمان حضور فرماندار سابق مراغه شاهد ناملایمات زیادی از جمله وضعیت تاسف بار شورای شهر و شهرداری ، رکود اقتصادی ، صف های طولانی خرید نان ، استفاده از برخی مدیران ضعیف ، عدم ارتباط موثر و اصولی با اصحاب رسانه و نبود معاون سیاسی در سال منتهی به انتخابات و … در شهرستان بوده ایم .

انتهای خبر