نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : مردم بزرگ ایران در طول تاریخ انقلاب ثابت کرده اند هر موقع دشمن تلاش کرده حضور آنان را در صحنه های مختلف کم رنگ کند با شکست مواجه شده

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین آل هاشم در آیین گرامیداشت شهدای عملیات والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات در سپاه و یادبود شهید شاخص روحانی علی سیفی نسب گفت : در دوران دفاع مقدس قریب به ۵ هزار روحانی شهید داریم که به نسبت سایر اقشار روحانیت بیشترین میزان شهدا را داشته است .

وی با اشاره به اینکه وحدت و همدلی نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس باعث پیروی شد افزود : پیروزی در ۸ سال دفاع مقدس با همکاری، وحدت و همدلی همه نیروهای مسلح به دست آمد و در این راه ارتش، سپاه، بسیج و تمامی کسانی که در جنگ حضور داشتند زیر بیرق ولی امر مسلمین حضوری عاشقانه پیدا کرده و دست در دست هم  این حماسه بزرگ را خلق کردند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی تمام توان و امکانات رسانه ای خود را بر علیه جمهوری اسلامی و عدم شرکت مردم در انتخابات و پایین بودن مشارکت بسیج کرده اند .

وی اضافه کرد : هدف اصلی دشمن از تبلیغات گسترده در جهت کاهش مشارکت در انتخابات، تضعیف نظام دینی و کاهش اقتدار کشور علی الخصوص در عرصه بین المللی است .

وی با اشاره به اینکه با حضور گسترده در انتخابات اتحاد ملی را به رخ جهانیان خواهیم کشید تصریح کرد : ملت بزرگ ایران اسلامی بارها ثابت کرده اند در هر برهه ای دشمن تلاش کرده حضور مردم را در صحنه های مختلف کم رنگ کند جواب عکس گرفته و مردم به صورت گسترده و حماسی دشمنان را نا امید کرده اند .

انتهای پیام/