استاندار آذربایجان شرقی گفت : کارهای زمین مانده زیاد است و مسئولان و شبکه مدیران میانی باید شب روز در تلاش باشند تا کاستی ها را جبران کنند .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا ؛ مالک رحمتی در جلسه شورای اداری شهرستان مراغه با اشاره به سفرهای مجموعه استانداری به شهرستان ها گفت : فلسفه سفر به شهرستان ها نظارت ستادی است و هدف این است از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات شهرستان ها قرار بگیریم .

وی تصریح کرد : راه نرفته بسیار است و هنوز رضایت مندی عمومی در بین مردم ایجاد نشده است و تلاش دولت بالا بردن رضایت مندی مردم است .

وی با انتقاد از سرعت پایین خدمات دهی در شهرستان ها خاطرنشان کرد : سرعت خدمات دهی و پیشبرد امورات در شهرستان ها پایین است و لازمه تسریع در کارها تسلط مدیران و مسئولان شهرستانی بر وظایف خود است .

وی ادامه داد : عدم تسلط بر وظایف و کارهای حوزه مدیریت در بخش های متخلف باعث شده است سرعت کار پایین باشد و مدیری که نتواند به صورت جهادی کار کند عزل خواهد شد .

وی تاکید کرد : شبکه مدیران میانی کشور نیازمند نیروهای جهادی ، خستگی ناپذیر ، متخصص و توانمند است که شب و روز نشناسد و کارهای زمین مانده شهر خواب شب را از چشمش بگیرد.

انتهای پیام /