عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت : مجلسی که پشتوانه قوی رای مردمی داشته باشد می‌تواند در حل مشکلات کشور بسیار مفید و موثر باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا ؛ آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه شهرستان گفت: در طول تاریخ انقلاب پستی بلندی های زیادی را تجربه کرده ایم که به این مرحله از پیشرفت رسیده ایم ولی هیچ گاه مشکلات باعث نشده است که مردم صحنه را خالی کنند .

وی با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو افزود : اگر قرار است مشکلات کشور حل شود با حضور کسترده و انتخاب فرد کارآمد و اصلح است که این مهم اتفاق خواهد افتاد .

وی با اشاره به اینکه حضور حداکثری در انتخابات مهم است تصریح کرد : با عدم رای دادن ، افراد ناکارآمد بر سر کار خواهند آمد و مشکلات کشور بیشتر و بیشتر خواهد شد .

وی در ادامه با اشاره به سالرزو پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطرنشان کرد: مردم ایران در ۲۲ بهمن با مشت های گره کرده جواب یاوه گویی های دشمنان که می گویند مردم در راهپیمایی شرکت نخواهند کرد را خواهند داد .

وی اضافه کرد : مردم ایران با وجود سلایق مختلف در مقابل دشمنان متحد هستند و هرگز اجازه نمی دهند نقشه های شوم استکبار جهانی علیه ملت ایران به نتیجه برسد .

امام جمعه مراغه در ادامه بیانات خود بااشاره به مشکلات مردم مراغه گفت : مراغه در گذشته جایگاه بالایی در میان اهل علم و فضل داشته است و امروز مشکلات فراوانی دارد که اصلی ترین مساله امروز وضعیت جاده مراغه هشترود است .

وی تاکید کرد : این جاده در حال حاضر یک قتلگاه است و هفته ای نیست که چندین خانواده داغدار عزیزان خود نباشد ، از استاندار محترم انتظار داریم با توجه به اینکه خودشان نیز فرزند این خطه هستند در خصوص تسریع در افتتاح آزاد راه همت مضاعفی داشته باشند .

انتهای پیام