فرمانده سپاه مراغه گفت: حضور پیشکسوتان بسیجی در بدنه بسیج باعث تزریق روحیه در نسل های جدید این شجره طیبه است .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ سرهنگ پاسدار یحیی حیدری در دیدار با پیشکسوت بسیجیان شهرستان مراغه حاج غلامعلی گلی ورجوی افزود : امام راحل با تشکیل شجره طیبه بسیج کشور را از گزند حوادث و ناامنی ها بیمه کردند .

وی افزود : ابتکار تشکیل بسیج باعث شده است امروز تمامی آزادی خواهان جهان به تاسی از تفکر بسیج در مقابل زورگویان ایستادگی کنند .

وی خاطرنشان کرد: به برکت صدور تفکر بسیجی در دنیا علی الخصوص کشورهای منطقه ، امروز جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه دفاع نیابتی انجام نمی دهد و گروه‌هایی مثل حماس و حزب الله و… به تنهایی در مقابل دشمنان ایستادگی می کنند .

وی با تقدیر از یک عمر مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر پیشکسوت بسیجیان شهرستان مراغه حاج غلامعلی گلی ورجوی تاکید کرد : اخلاص کلیدی ترین شاخص یک بسیجی است و وجود پیشکسوتان با اخلاص بسیجی در خط مقدم این شجره طیبه باعث ایجاد روحیه در نسل های جدید شده است .

وی اضافه کرد: هویت و ریشه بسیج با حضور پیشکسوتان بسیجی به عنوان پیش قراولان و طلایه داران این شجره طیبه باعث شده است روحیه رزمندگی و حال و هوای دوران دفاع مقدس در پایگاه های مقاومت همچنان زنده باشد .

انتهای پیام