به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر و رده‌های برتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه مراغه با حضور جمعی از مسئولین در محل اتاق جلسات سپاه مراغه برگزار شد.   سرهنگ پاسدار یحیی حیدری در حاشیه این آیین گفت: جشنواره مالک اشتر، زمینه شایسته‌سالاری و رشد فرماندهان، مدیران و رده‌های […]

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر و رده‌های برتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه مراغه با حضور جمعی از مسئولین در محل اتاق جلسات سپاه مراغه برگزار شد.

 

سرهنگ پاسدار یحیی حیدری در حاشیه این آیین گفت: جشنواره مالک اشتر، زمینه شایسته‌سالاری و رشد فرماندهان، مدیران و رده‌های موفق و برتر بسیج در سطح شهرستان را ایجاد می‌کند و ازجمله اهداف کلی برگزاری این جشنواره ارتقا و پایش وضعیت عملکرد رده‌های مختلف بسیج و هم‌چنین الگوسازی، الگو پروری و اسوه پروری است.

وی جشنواره مالک اشتر را فرصتی برای ارتقای فرهنگ بسیجی و فرهنگ کار جهادی برشمرد و افزود: استفاده بیشتر از فرصت­‌ها، توانمندی­‌ها، ظرفیت­‌ها، ایجاد زمینه بروز ‎­خلاقیت‌ها و نوآوری برای تحولی سازنده و ارج نهادن به تلاش‌های بسیجیان در انجام مأموریت‌ها از دیگر اهداف جشنواره مالک اشتر است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه جشنواره مالک اشتر در راستای رشد و شکوفایی فردی و جمعی در نهاد مقدس سپاه و بسیج برکات فراوانی داشته و زمینه‌های تحول را ایجاد کرده است.