فرمانده سپاه مراغه گفت:‌ طی اقدامات فنی و اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان در اطلاعات سپاه مراغه و با هماهنگی دستگاه قضایی ۶۶ دستگاه ماینر از یک واحد تولیدی کشف و ضبط شد.   به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ سرهنگ پاسدار یحیی حیدری با اشاره به ورود سربازان گمنام سپاه مراغه به موضوع کشف […]

فرمانده سپاه مراغه گفت:‌ طی اقدامات فنی و اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان در اطلاعات سپاه مراغه و با هماهنگی دستگاه قضایی ۶۶ دستگاه ماینر از یک واحد تولیدی کشف و ضبط شد.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ سرهنگ پاسدار یحیی حیدری با اشاره به ورود سربازان گمنام سپاه مراغه به موضوع کشف دستگاه‌های غیرقانونی استخراج رمزارز و بیت‌ کوین اظهار داشت :‌ طی اقدامات فنی و اطلاعاتی توسط اطلاعات سپاه ناحیه مراغه و با هماهنگی دستگاه قضایی ۶۶ دستگاه ماینر کشف و ضبط شد.

 

وی اضافه کرد: این دستگاه‌های استخراج رمزارز از یکی از واحد های تولیدی فعال شهرک صنعتی مراغه توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه مراغه کشف و با همکاری نمایندگان اداره برق ضبط شد .

 

وی با اشاره به اینکه این واحد به صورت غیر مجاز از برق یارانه ای استفاده می کرده اضافه کرد: در این خصوص ۲ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند .