فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک هزار و ۳۲۸ قطعه مرغ زنده بدون مجوز و خارج از شبکه توزیع به ارزش ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. به گزارش رصدمراغا؛ سرهنگ فارسی گفت: ماموران پلیس آگاهی مراغه حین گشت‌زنی در محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیونت در حال تردد مشکوک […]

فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک هزار و ۳۲۸ قطعه مرغ زنده بدون مجوز و خارج از شبکه توزیع به ارزش ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رصدمراغا؛ سرهنگ فارسی گفت: ماموران پلیس آگاهی مراغه حین گشت‌زنی در محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیونت در حال تردد مشکوک شده و آن را برای بررسی متوقف کردند.

 

وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد یک هزار و ۳۲۸ قطعه مرغ زنده فاقد هرگونه مجوز حمل و مجوز بهداشتی که ارزش آن‌ها برابر نظر کارشناسان ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شد کشف و خودروی مربوطه توقیف و یک متهم نیز در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

 

وی گفت: برخورد قانونی و قاطعانه با قاچاق و توزیع خارج از شبکه طیور با جدیت تمام در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان نیز درخواست می‌شود هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.