حجت الاسلام ولایی گفت:دشمن امروز با جنگ ترکیبی و با ابزار فناورانه و فضای مجازی به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی و سقوط نظام است .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا ؛ حجت الاسلام اباالفضل ولایی در آیین بزرگداشت مقام شهید علامه مطهری و هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه و بسیج گفت : دشمن در اغتشاشات اخیر با توسل به جنگ ترکیبی و اخلال ادراکی به دنبال آسیب زدن به زیربنای مستحکم جمهوری اسلامی بود که موفق نشد .
وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین در شرایط حاضر و مقایسه آن با جریان عاشورا افزود : شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام عامل اصلی تاثیر نهضت عاشورا در تاریخ تشییع است ، ولی اگر نبود تبیین و روشنگری حضرت زینب کبری (س) بعد از حادثه عاشورا ، مطمئنا پیام بزرگ امام حسین علیه السلام به گوش جهانیان نمی رسید و ۱۴۰۰ سال بعد از شهادتش چنین دلدادگانی نداشت .
وی تصریح کرد : در چنین عصری که با تسلط رسانه ای دشمن بر افکار عمومی به راحتی جای جلاد و شهید عوض می شود توصیه قرآن کریم عمل جهادی است که در این شرایط جهادی بالاتر از جهاد تبیین وجود ندارد .
وی خاطرنشان کرد: زمانی که تفکرات مارکسیستی جامعه ایران را فراگرفته بود شهید مطهری با دفاع از ساختار فکری نظام جمهوری اسلامی و بررسی حقایق مارکسیستی و تبیین جایگاه بالای اسلام در مقابل تمامی ادیان و حزب های دنیا خدمت بزرگی را به دین اسلام کرد .

وی تاکید کرد : ضرورت جهاد تبیین در شرایط فعلی از هر زمان دیگری بیشتر است چرا که اگر این نظام و انقلاب آسیب ببینید سال‌های سال از دین و مذهب و مهدویت نمی توان سخن به میان آورد.

انتهای پیام /