به گزارش رصدمراغا؛ سیدعلی موسوی فرماندار مراغه روز یکشنبه در جلسه تودیع و معارفه رئیس دادگستری مراغه گفت: واحد قضایی در خداجو به زودی فعال شده و زمینه برای ارائه خدمات قضایی به ساکنان ۱۰۰ روستای این شهرستان فراهم می‌شود. موسوی افزود: هم اکنون این مرکز قضایی با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال احداث بوده […]

به گزارش رصدمراغا؛ سیدعلی موسوی فرماندار مراغه روز یکشنبه در جلسه تودیع و معارفه رئیس دادگستری مراغه گفت: واحد قضایی در خداجو به زودی فعال شده و زمینه برای ارائه خدمات قضایی به ساکنان ۱۰۰ روستای این شهرستان فراهم می‌شود.

موسوی افزود: هم اکنون این مرکز قضایی با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال احداث بوده و به زودی به مردم و روستائیان بخش سراجو ارائه خدمت خواهد کرد.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر حمایت از تولید اضافه کرد: دستگاه قضائی و دادگستری همواره در سال های اخیر همراه و حامی سرمایه گذاری و تولید در این شهرستان بوده است.

فرماندار مراغه گفت: در راستای حمایت از تولید و اشتغال نیز در این شهرستان گام های موثری با همراهی دستگاههای اجرایی و خدمات رسان انجام شده است.

وی افزود: در این راستا، شهرک صنایع غذایی و تبدیلی کشاورزی در این شهرستان فعال بوده و منطقه ویژه اقتصادی مراغه نیز با سرمایه گذاری ایمیدرو در حال انجام است و با شناسایی و تملک زمین، مقدمات اجرایی آن به زودی آغاز می شود.
انتهای پیام/