فرمانده سپاه مراغه گفت : اشاعه و بسط روحیه و تفکر بسیجی به عنوان یک نیاز جدی برای همه بخش های کشور به خصوص مسائل اقتصادی از ضروریات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ سرهنگ پاسدار سعید رشیدی در جلسه قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی گفت : بسیج یکی از دست آورد های بزرگ انقلاب اسلامی است , بسیج از مردم و برای مردم است .

وی افزود : حضرت امام با درک درست و صحیحی که از آینده انقلاب اسلامی داشتند فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند .

وی خاطرنشان کرد : بسیج از آزمون سخت و بزرگ جنگ تحمیلی سربلند بیرون آمد و دشمنان انقلاب نوپای مردم ایران را با همه امکانات و تجهیزات در هم شکست.

وی تصریح کرد : امروز بسیج چنان جایگاهی پیدا کرده است که برخی عناوین چون دکتر بسیجی, مهندس بسیجی ,معلم بسیجی و … با نام بسیج زینت پیدا کرده اند.

وی با اشاره به اینکه باید تفکر و روحیه بسیجی در سایر بخش های نظام حاکم شود تاکید کرد : اگر تفکر و روحیه بسیجی در سایر بخش های نظام از جمله اقتصادی حاکم می شد امروز در بخش اقتصادی روی پای خود ایستاده بودیم و عده ای اقتصاد کشور را به سرنوشت انتخابات آمریکا گره نمی زدند !

وی در پایان با اشاره به هدف از تشکیل قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی گفت : مبارزه با همه گیری کرونا و ریشه کنی آن از طریق توسعه و تقویت اقدامات پیشگیرانه با ره گیری, پیگیری و مراقبت از افراد مشکوک و مبتلا به کووید ۱۹ قبل و بعد از بستری در بیمارستان هدف اصلی طرح سپهبد شهید قاسم سلیمانی است .

انتهای پیام /