علی رغم تبلیغات گسترده ضد انقلاب در کانال ها و صفحات مختلف مجازی برای شروع اغتشاش در مراغه با آگاهی مردم و هوشیاری حافظان امنیت از اهداف شوم خود باز ماندند .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا ؛ برخی سایت‌ها، کانال‌ها و صفحات وابسته به عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین و منافقین چندین روز است که تلاش گسترده‌ای را از طریق اعلام فراخوان برای تجمعات اعتراضی در مراغه در دستور کار قرار داده اند.

 

عوامل ضد انقلاب و منافقین با توسل به هر روشی از جمله دروغ پردازیِ تشکیل هسته های تجمع در میادین اصلی شهر قصد ایجاد تجمعات اعتراضی و تبدیل آن به آشوب داشتند که با هوشیاری نیروهای امنیتی و دست رد مردم آکاه و با بصیرت مراغه از دست یابی به اهداف شوم خود باز ماندند .

 

شکست تلاش همه‌جانبه جریان‌های ضدانقلاب معاند و شبکه‌های رسانه‌ای وابسته به نظام سلطه برای شکل‌دهی جریانات اعتراضی در کشور در شرایط حاضر واجد پیام‌های بسیار مهمی است که توجه به آن برای ارائه دستیابی به تصویری روشن از برنامه‌های دشمن و اقدامات لازم‌الاجرا در این خصوص ضروری است:

 

اولا ؛ نشان داد توان دولت‌های متخاصم و گروه‌های ضدانقلاب اعم از منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، گروه‌های تجزیه‌طلب و… برای ایجاد آشوب در کشور آن هم پس از چند هفته فراخوان و فضاسازی منفی تقریبا هیچ است.

 

ثانیا ؛ موج‌سواری برخی صفحات مجازی معلوم الحال در منطقه که با انتشار تصاویر اغراق آمیز از چندین تجمع محدود و ناچیز قصد بر هم زدن آرامش منطقه و ایجاد آشوب های سازماندهی شده داشت عملا راه به جایی نبرد و شکست مفتضحانه ای خورد  .

 

مجموعه تلاش‌های تبلیغاتی سنگین ضدانقلاب برای شکل دادن به حرکت‌های اعتراضی در شهرهای اطراف مراغه نیز ، تنها به اجتماع محدود چند نفری منجر شد که با سوزاندن چند سطل زباله قصد ایجاد آشوب داشتند که با ورود به موقع نیروهای حافظ امنیت سریعا جمع آوری و عاملان آن دستگیر شدند .

 

در یک جمع‌بندی کلی می‌توان این‌گونه گفت که مردم به خوبی مرز بین اغتشاش و شورش را درک کرده اند و تبلیغات دشمن به هر میزان هم سنگین و گسترده باشد نمی تواند مردم را با خود همراه کند ؛ چه اینکه در شرایط کنونی مردم تماما خواستار برخورد قاطع با آشوبگران و بر هم زنندگان آرامش جامعه هستند .

 

انتهای پیام /