کد خبر : 22346
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 تیر 1401 - 19:52

رزمایش امر به معروف و نهی از منکر در مراغه برگزار شد 

رزمایش امر به معروف و نهی از منکر در مراغه برگزار شد 

فرمانده سپاه مراغه گفت: رزمایش تذکر لسانی امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان مراغه اجرا شد . 

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا ؛ سرهنگ پاسدار سعید رشیدی در جمع گروه های جهادی امر به معروف و نهی از منکر سپاه مراغه گفت: امر به معروف و نهی از منکر فریضه ای است که اهمیت آن کمتر از نماز و روزه و سایر فرائض دینی نیست .

وی افزود : فلسفه قیام امام حسین علیه السلام چیزی جز امر به معروف و نهی از منکر نبود که همین مساله اهمیت فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر را نشان می دهد .

وی با اشاره به اینکه این رزمایش همزمان با سراسر کشور در مراغه اجرا شد خاطرنشان کرد: ۷ گروه جهادی متشکل از ۶۳ بسیجی خواهر و برادر در این رزمایش شرکت کردند .

وی تصریح کرد : ناصحین و ضابطین امر به معروف و نهی از منکر بسیج مراغه در این رزمایش در صورت برخورد با موارد منکر و خلاف شرع به صورت زبانی تذکرات لازم را می دهند.

وی اضافه کرد: عفاف شامل همه مخاطبان جامعه و برای همه سنین وجود دارد و در آموزه‌های دینی دستوراتی برای آن از دوران نوزادی تا بزرگسالی دختر و پسر از جمله عفت در کلام، پوشش و روابط مطرح شده است.

وی در پایان گفت: در این رزمایش ۵۰ بسته فرهنگی از طرف تیم های خواهران به کودکان و نوجوانان دختری که حجاب و پوشش خود را رعایت کرده اند اهدا شد .

انتهای پیام/