کد خبر : 22313
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 تیر 1401 - 19:38

فعالیت دوباره اتاق های عمل بیمارستان امیرالمومنین مراغه

فعالیت دوباره اتاق های عمل بیمارستان امیرالمومنین مراغه

اتاق های عمل مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین شهر مراغه دوباره فعال شد.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ سرپرست دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: با کاهش چشمگیر بیماران کرونایی، اتاق های عمل مرکز آموزشی ودرمانی امیرالمومنین علی (ع) شهرستان مراغه بار دیگر فعالیت خود را آغاز کرد .

دکتر ارجمندی افزود: در دو سال گذشته با شروع پاندمی کرونا، تخت های این مرکز به بیماران  کرونایی اختصاص یافته و اتاق های عمل این مرکز موقتا تعطیل شده بود.

وی اضافه کرد: در دوران اپیدمی کرونا تمامی عمل های جراحی این بیمارستان به مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان بوعلی سینا  منتقل شده بود .

به گفته سرپرست دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: با کاهش چشمگیر بیماران بستری کرونایی مجددا بیمارستان امیرالمومنین اتاق های عمل را با انجام عملهای تخصصی ENT ،  چشم و اورولوژی از سرگرفت.

دکتر اسدی رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) نیز در این خصوص گفت: با آغاز به کار اتاق عمل و اختصاص یک بخش این بیمارستان و خدمات رسانی به بیماران جراحی، بخشی از مشکلات مردم برطرف خواهد شد.

مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین علی (ع) دارای بخش های اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، آندوسکوپی، سی تی اسکن، دیالیز، درمانگاه، مراقبت های ویژه آی سی یو، سی سی یو و بستری داخلی، بستری جراحی، آنژیوگرافی قلب و اتاق عمل است .

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود