کد خبر : 22307
تاریخ انتشار : جمعه 3 تیر 1401 - 13:56

تلاش برای خروج شغل‌های مزاحم از شهر مراغه

تلاش برای خروج شغل‌های مزاحم از شهر مراغه
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری مشکلات شهرک فلزکاران، شغل‌های مزاحم از داخل شهر مراغه خارج می‌شود.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا، علی علیزاده در آیین بزرگداشت روز اصناف افزود: با وجود پیشرفت ۴۰ درصدی شهرک فلزکاران به علت نبود راه دسترسی این طرح متوقف است.

وی ادامه داد: مکاتبات و پیگیری‌های لازم برای تکمیل پل دسترسی این شهرک از روی راه آهن انجام شده و مسئولان راه آهن قول تخصیص اعتبار را داده اند و پیش بینی می‌شود تا پایان امسال اعتبار لازم برای حل مشکل راه دسترس این شهرک تامین شود.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون مصوب ۲ ساله شدن مدت حضور روسا در اتحادیه‌ها افزود: تلاش می‌کنیم این قانون اصلاح شود.

علیزاده گفت: برای اصلاح این قانون امضا‌های فراوان جمع آوری شده و تلاش مجلس اصلاح این قانون برای استفاده از تجربیات بازاریان با سابقه در اتحادیه‌ها است.

فرماندار شهرستان ویژه مراغه نیز در این جلسه گفت: اصناف ایران اسلامی در دوران انقلاب، دفاع مقدس و پس از ان نقش ممتاز در اقتصاد کشور ایفا کرده اند.

داود اسدیان افزود: امروز هم بازاریان و اصناف در خط مقدم اقتصادی کشور قرار دارند و با وجود تمامی مشکلات همچنان برای تامین نیاز‌های مردم تلاش می‌کنند.

وی اضافه کرد: بازاریان و تجار در طول تاریخ همیشه عامل انتقال تفکر و اندیشه در بین شهر‌ها و کشور‌های دنیا بوده اند.
در این نشست جمعی از روسای اتحادیه‌ها و مجامع امور صنفی، افزایش مالیات بر درآمد را از مشکلات خود بیان کردند.