کد خبر : 22065
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 اردیبهشت 1401 - 11:37

فعالیت ۲۶۰ گروه جهادی در مراغه

فعالیت ۲۶۰ گروه جهادی در مراغه
فرمانده سپاه مراغه گفت: ۲۶۰ گروه جهادی فعال در سامانه اطلس گروه های جهادی مراغه ثبت شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا، سرهنگ پاسدار سعیدرشیدی در رزمایش گروه های جهادی فاطمی که در میدان صبحگاه سپاه مراغه برگزار شد گفت: ۱۷ اردیبهشت سالروز تشکیل بسيج سازندگی به دستور فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای است .

 

وی با اشاره به سازمان دهی گروه های جهادی در مراغه افزود : ۲۶۰ گروه‌ جهادی در سامانه اطلس بسیج مراغه ثبت شده است که در طول سال ۱۴۰۰ خدمات قابل توجهی از جمله ساخت ۱۵ خانه محروم، توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی، ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم را انجام داده اند .

 

وی خاطرنشان کرد: حضور در مراکز واکسیناسیون و کمک به واکسینه کردن عمومی مردم ، کمک به تامین جهیزیه ۶۰ نوعروس ، کمک به ترخیص زندانیان جرائم غیر عمد ، کمک به ساخت مراکز عام المنفعه ای چون غسالخانه و مسجد و … از جمله خدمات دیگری است که گروه های جهادی در طول سال گذشته انجام داده اند.

 

وی تصریح کرد: آموزش متقاضیان در عرصه های اقتصاد مقاومتی ، اعطای تسهیلات اشتغالزایی بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه از طریق بسیج سازندگی ، تاسیس ۵۴ مورد صندوق قرض‌الحسنه مردم یار و تاسیس ۳ شرکت تعاونی از جمله خدماتی است که از طریق بسیج سازندگی برای گروه های جهادی صورت گرفته است.

 

وی اضافه کرد: برخی از گروه های جهادی با ارتقاع به قرارگاه جهادی خدمات ارزنده ای در دوران کرونا به‌ مردم و علی الخصوص خانواده های آسیب دیده از کرونا ارائه داند که در نوع خود کم نظیر بود .

 

انتهای پیام/