کد خبر : 22062
تاریخ انتشار : دوشنبه 19 اردیبهشت 1401 - 17:36

مسئول نمايندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا؛ 

شهید مطهری بزرگترین جهادگر عرصه تبیین در عصر حاضر است 

شهید مطهری بزرگترین جهادگر عرصه تبیین در عصر حاضر است 
مسئول نمايندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: شهید مطهری در عرصه تبیین و مبارزه با التقاط و تحجر ذره ای کوتاهی نکرد و بسیاری از شبهات مطرح روز را به تنهایی پاسخ داد . 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا؛ حجت‌الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در ويژه برنامه گرامیداشت شهید مطهری که در حسينيه پيامبر اعظم سپاه مراغه برگزار شد گفت: شهید مطهری اندیشمند آینده نگری بود که بسیاری از وقایع امروز را پیش بینی کرده بود .

وی افزود : شهید مطهری در راه مبارزه با تحجر و التقاط به طور خستگی ناپذیر تلاش می کرد و شبانه روزی در حال رفع شبهات روز اعتقادی بود .

وی با اشاره به لزوم جهاد تبیین در شرایط فعلی خاطرنشان کرد: بزرگترین جهادگر عرصه تبیین شهید مطهری بود و در شرایط امرزو که جهاد تببین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است ، دلسوزان اسلام و انقلاب باید همانند شهید مطهری در این خصوص جهاد کنند .

وی با بیان اينکه دشمن در حال بمباران افکار عمومی در کشور است تصریح کرد: قبح زدایی از ارزش‌های اسلامی، تزریق نا امیدی، سیاه نمایی ، ایجاد يأس از جمله کارهای دشمن برای فاصله انداختن بین ملت و نظام است که باید مورد توجه جهادگران عرصه تبیین قرار بگیرد .

وی ادامه داد: قائده مهم در امر جهاد تبیین قائده استقامت است ، به تعبیر قرآن کریم تنها راه موفقیت در مقابل دشمنان استقامت است .

مسئول نمايندگی ولی فقیه درسپاه مراغه نیز در ابتدای این ویژه برنامه گفت : اهل بیت عصمت و طهارت معلم بزرگ بشریت هستند و واسطه بین ارتباط مردم با خداوند به شمار می آیند .

حجت الاسلام ابراهیم برزگر افزود: اگر بشریت تربیت نشود جامعه دچار هرج و مرج و نابسامانی می شود و اگر در جایی چنین اتفاقاتی رخ می دهد در اثر عدم تربیت است .

وی خاطرنشان کرد: شهید مطهری استاد اخلاق با خدامحوری و اخلاصی که داشت معلم اخلاق و معنویت بودند و چنین روزی در آموزش و پرورش به عنوان روز معلم و در سپاه و بسیج به عنوان هفته عقیدتی و سیاسی نامگذاری شده است.

انتهای پیام /