کد خبر : 21290
تاریخ انتشار : شنبه 3 مهر 1400 - 17:27

ترکیه و آذربایجان درهم کوبیدن پایگاه اربابشان در عین الاسد را فراموش نکنند

ترکیه و آذربایجان درهم کوبیدن پایگاه اربابشان در عین الاسد را فراموش نکنند

فرمانده گروه ۱۱ توپخانه مراغه گفت : مقامات کشورهای آذربایجان باید مواظب اظهار نظر های نسنجیده خود باشند ، با هر چیزی که اقتدار کشور را زیر سوال ببرد مقابله خواهیم کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛سرهنگ ستاد حاتم سیفی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که صبح امروز در پادگان امام رضا علیه السلام مراغه برگزار شد با اشاره به برخی اظهار نظرهای نسنجیده مقامات کشور آذربایجان و ترکیه گفت : کشورهایی مثل آذربایجان و ترکیه حتی نمی توانند کوچکترین تعرضی را در مخیلیشان علیه تمامیت ارزی جمهوری اسلامی ایران داشته باشند .

وی با اشاره به درهم کوبیدن پایگاه عین الاسد توسط نیروهای مسلح ایران و سپاه خاطرنشان کرد : ترکیه و آذربایجان نباید فراموش کنند که نیروهای مسلح ما ، پایگاه نظامی اربابشان را در عراق مورد اصابت موشک های نقطه زن قرار دادند و خار و خفیفشان کردند و این در حالی بود که بعد از جنگ جهانی دوم برای اولین بار بود که کشوری توانست علیه آمریکا اقدام نظامی انجام دهد .

وی تصریح کرد: نیروهای مسلح کشور امروز از چنان اقتدار و آمادگی برخوردار هستند که اجازه نمی دهند کسی کوچکترین تعرضی به مرزهای کشور داشته باشد .

وی با اشاره به رشادت های رزمندگان و شهدا در طول ۸ سال دفاع مقدس یادآور شد: دشمن به زعم خود می خواست در چند روز پس از شروع جنگ تهران را تصرف کند و کار انقلاب را در همان روزهای اول به پایان برساند ، در صورتی که با جانفشانی رزمندگان اسلام هرگز به این آرزویش نرسید .

وی اضافه کرد: در طول جنگ کشور ما از کمترین امکانات نظامی بی بهره بود ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی از بروز ترین سلاح های نظامی دنیا برخوردار هستیم .

وی در پایان گفت: نیروهای مسلح به مثابه آیه اشداء علی الکفار رحماء بینهم هستند و در مقابل متخاصمین به خاک کشور با شدت و حدت مقابله می کند و در مقابل مردم خودمان متواضعانه آماده خدمت رسانی اند که این خدمت رسانی را نیز در شرایط حساسی مثل سیل و زلزله و … به اثبات رسانده است .

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود