کد خبر : 21287
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 2 شهریور 1400 - 12:45

یادداشت

تیری در تاریکی یا حمله به ماهیت انقلاب اسلامی

تیری در تاریکی یا حمله به ماهیت انقلاب اسلامی
یادداشتی در نقد اظهارات روحانی جوان مراغه ای حجت الاسلام ابوسعید نیازی در خصوص انقلابی گری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛چند صباحی است کلیپ هایی از جناب آقای نیازی در فضای مجازی منتشر می شود که در ظاهر مطالب به حق و خوبی به نظر می رسد ، ولی نکته ای که از آن غفلت شده است کلی گویی و انتقاد به شکل مبهم و غیر شفاف است که مخاطب مشخصی ندارد !

مطالبی که از زبان ایشان بیان می شود یک سری انتقاد های بدون مخاطب است که در نگاه کلی ماهیت نظام اسلامی و جایگاه ولایت را هدف قرار می دهد و در واقع تیری در تاریکی است که بدون مشخص کردن هدف خاصی شلیک می شود و مخاطب را سردرگم می کند .

آقای نیازی با شناختی که از حضرتعالی دارم بعید می دانم هدف شما ماهیت انقلاب و نظام باشد ، منتهی مطالبی که از زبان شما منتشر شده است بیش از آنکه شخص یا گروه کوچکی را در مراغه و یا جای دیگر شامل شود مطمئنا خوراک رسانه ای برای رسانه های بیگانه خواهد بود ، به مانند مطالبی که در مراسم جشن پیروزی آقای رئیسی در تهران ایراد کردید و نقل محافل کانال ها و پیج های معاند شد ! اولین لازمه و شاخص انقلابی گری شفافیت و صراحت است که مطالب شما عاری از این نکته مهم است .

به عنوان کسی که تجربه اندکی در عرصه رسانه دارد از حضرتعالی درخواست میکنم تجدید نظری در رویکرد رسانه ای و تبلیغی خود داشته باشید .

و نکته آخر اينکه شجاعت در نقادی مهمترین ویژگی یک نقاد است ، لطفا انتقادات خود را با شجاعت و به صورت شفاف با مشخص کردن شخص یا اشخاص و یا جریانات خاصِ مدنظرتان ایراد کنید تا مورد سوء استفاده معاندین قرار نگیرد .

باتشکر
برادر شما جعفر قهرمان