کد خبر : 21245
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 تیر 1400 - 8:06

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران مراغه :

شهدا جهادگران راه حق هستند

شهدا جهادگران راه حق هستند
پاسداری از آرمان‌های شهدا که در حقیقت جهادگران راه حق و حقیقت هستند ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به‌اتفاق مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این شهرستان و رئیس کتابخانه‌های عمومی در دیدار با خانواده شهید «صمد عبادی قشلاق» و شهیده «مهری اسلامی» و جانباز و آزاده «تراب حیدروش» گفت: امیدواریم در پاسداری از آرمان‌های شهدا و تداوم بخشیدن راه آنان که همانا مجاهدان راه حق هستند موفق باشیم.

اسلامی با اشاره به اینکه عزت و افتخار ایران اسلامی، در دنیا مرهون فداکاری شهدا و ایثارگران است اظهار کرد: تا زمانی که روحیه ایثار و فرهنگ فداکاری در نزد ملت ایران پابرجاست هیچ دشمنی نمی‌تواند آسیبی به‌نظام جمهوری اسلامی وارد کند.

وی با قدردانی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر و با اشاره به اینکه باید راه و منش شهدا را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم عنوان کرد: تکریم و خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران که درراه حق و پیروی از دستورات خداوند از جان و همچنین فرزندان برومند خود گذشتند کاری ارزشمند است.

به گزارش رصدمراغا، شهیده «مهری اسلامی» متولد اول فروردین ۱۳۶۴ در ۱۲ بهمن ۱۳۶۵ در بمباران هوایی شهرستان مراغه توسط رژیم بعثی عراق و شهید «صمد عبادی قشلاق» متولد ۹ اردیبهشت ۱۳۴۶ در مراغه، در ۲۱ فروردین ۱۳۶۷ در منطقه مریوان به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/