کد خبر : 20705
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 27 خرداد 1400 - 9:58

مسئول دفترِنمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه :

مردم پای نظام و کشور ایستاده اند

مردم پای نظام و کشور ایستاده اند
هر زمان که لازم بوده مردم پای عزت نظام و کشور ایستادند و با قدرت و بصیرت، در صحنه حضور داشته اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا، حجت الاسلام ابراهیم برزگر مسئولِ دفترِ نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه در همایش بسیج خواهران مراغه افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی و مشارکت پرشور آنان مایه عزت نظام و موجب ناامیدی دشمنان می‌شود.

حجت الاسلام برزگر افزود: مردم طی ۴۰ سال گذشته نشان داده‌اند که قدرشناس نظام جمهوری اسلامی هستند و دراین سال ها هر زمان که لازم بوده مردم پای عزت نظام و کشور ایستادند و با قدرت و بصیرت، در صحنه حضور داشته اند و در انتخابات ۲۸ خرداد نیز انشاءالله به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی حماسه ای دیگر خلق خواهیم کرد.

وی از انتخابات ۲۸ خرداد به عنوان حساس ترین انتخابات در طول تاریخ یاد و بیان کرد: دنیا به رای و حضور مردم دراین انتخابات چشم دوخته است.

وی ادامه داد: حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات باعث تقویت نظام و حضور تیم قوی در کابینه دولت شده و دولت منتخب خود را موظف به رعایت و اجرای عدالت اجتماعی نموده و زمینه دخالت بیگانگان در کشور را محدود می سازد. حجت الاسلام برزگر در ادامه سخنان خود به بیانات حاج قاسم اشاره ای کرد و گفت: امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند.

وی به اهمیت جمهوری اسلامی و نظر امام خمینی (ره) در این خصوص اشاره و اظهار کرد: حفظ جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است از نماز هم واجب‌تر است همه ما باید فدای جمهوری اسلامی بشویم حتی امام زمان هم خودش را فدای جمهوری اسلامی می‌کند.

مسئولِ دفترِ نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه انتخابات ۲۸ خرداد رایکی از خرمشهر‌های در پیش رو دانست و گفت: با حضور همه آحاد مردم حماسه‌ای در انتخابات ایجاد می شود و دشمن هم نا امید خواهد شد اما وظیفه ما فراتر از شرکت در انتخابات است، همه باید برای مشارکت حداکثری تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز ایران در اوج قدرت و عزت است، افزود: امروز برای اثبات این اقتدار به دنیا نیاز به حضور و حماسه مردم است چرا که همین مردم بودند که در زمان انقلاب به رهبر کبیر انقلاب(ره) لبیک گفته و پیروز شدند.

وی حضور حداکثری در انتخابات را تکلیف الهی دانست و گفت: توصیه امروز رهبر فرزانه انقلاب مشارکت و دعوت همه نخبگان، سخنرانان، افراد نافذ، بسیجیان و تمام اقشار است که مردم را به حضور پای صندوق‌های رای دعوت کنند چرا که شرکت حداکثری مردم در انتخابات فتنه‌های دشمن را نابود خواهد کرد.

انتهای پیام/