کد خبر : 20682
تاریخ انتشار : شنبه 22 خرداد 1400 - 17:29

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران مراغه :

دیدار با جامعه ایثارگری مایه افتخار و سربلندی

دیدار با جامعه ایثارگری مایه افتخار و سربلندی
والدین شهدا برکت زندگی امروز جامعه هستند و دیدار با جامعه ایثارگری مایه افتخار و سربلندی ما است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق مسئولین بانک سپه شهرستان در دیدار با خانواده شهید «عیسی مهری علی‌آباد»، «محمد عزتی» و جانباز دفاع مقدس «پرویز محمدزاده» گفت: خانواده معظم شهدا و جانبازان ذخایر این انقلاب هستند که در حساس‌ترین مقاطع زمانی در دوران دفاع مقدس از موجودیت نظام دفاع کردند.

اسلامی با بزرگداشت مقام شهدا و ایثارگران اظهار کرد: شهدا و رزمندگان مبارزان خستگی‌ناپذیری بودند که درراه اعتلای ارزش‌های اسلامی و سربلندی نظام و انقلاب با تمام وجود ایثار و فداکاری کردند و درراه ترویج فرهنگ انقلابی و احیای ارزش‌ها از جان خود گذشتند.

وی در ادامه بابیان اینکه والدین شهدا برکت زندگی امروز جامعه تصریح کرد: ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌ها خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌شده و دیدار با آن‌ها مایه افتخار و سربلندی است.

به گزارش رصدمراغا، شهید «عیسی مهری علی‌آباد» در ۱۹ فروردین ۱۳۴۲در مراغه متولد و در ۱۵ مرداد ۱۳۶۶در منطقه عملیاتی سردشت و شهید «محمد عزتی» در ۱۳شهریور ۱۳۴۴ متولد و در ۱۳ شهریور ۱۳۶۴ در اشنویه به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/