کد خبر : 20520
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 13 خرداد 1400 - 13:17

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه:

توقیف خودروی سواری با بیش از ۲کیلوگرم تریاک در مراغه

توقیف خودروی سواری با بیش از ۲کیلوگرم تریاک در مراغه
کشف ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک از یک خودروی سواری دوو سی ال او و دستگیری یک نفر در این رابطه در مراغه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا، سرهنگ توحید فارسی فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه با همکاری و هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از عبور یک محموله مواد مخدر در این شهرستان مطلع شدند.

سرهنگ فارسی در ادامه افزود: ماموران با شناسایی کامل مسیر عبور این سوداگر مرگ و نوع خودرو های آنها با هماهنگی های لازم، خودروی قاچاقچیان را که یک دستگاه سواری دوو سی ال او بود، در این شهرستان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه تصریح کرد: در یک عملیات غافلگیرانه با شگرد های خاص پلیس خودروی حمل مواد مخدر توقیف و یک نفر متهم نیز دستگیر و برای بازرسی تکمیلی به مقرّ دلالت شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی دقیق از خودروی مذکور مقدار ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی مراغه در پایان با بیان اینکه سامانه های ۱۱۰ و ۱۹۷ در اختیار شهروندان جهت اعلام موارد مشکوک در خصوص مواد مخدر بوده، تاکید کرد: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر از اولویت های نیروی انتظامی و امنیتی است و پلیس و دستگاه قضایی، با جدیّت هرچه تمام تر با اخلال گران و برهم زنندگان امنیت اجتماعی و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد می نماید و برای تحقق امنیتی مطلوب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام/