کد خبر : 20482
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 11 خرداد 1400 - 11:09

مدیر آموزش و پرورش مراغه:

کسب رتبه دوم کشوری توسط معلمین مراغه

کسب رتبه دوم کشوری توسط معلمین مراغه
دو معلم این شهرستان موفق به کسب رتبه دوم کشوری در تولید محتوای آموزشی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا؛ حسین اکبریان مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: بر اساس ارزیابی و اعلام نتایج داوری جشنواره تولید محتوای الکترونیکی کیفیت بخشی به درس کار و فناوری، علی فرمانی و شهرام فرج اله زاده از معلمان این شهرستان در بخش تیمی، در جایگاه دوم کشوری ایستادند .

اکبریان ادامه داد: مرحله کشوری این جشنواره با شرکت ۶۲ معلم به میزبانی استان کرمان خرداد امسال برگزار شده و این معلمان موفق به افتخار آفرینی برای این شهرستان شدند.

وی اضافه کرد: کسب موفقیت های علمی، آموزشی و پژوهشی توسط معلمان پژوهشگر و تلاشگر این شهرستان می تواند زمینه ساز رشد و تعالی بخش تعلیم و تربیت و بالندگی آینده دانش آموزان به عنوان نسل آینده ساز شود.

مدیر آموزش و پرورش مراغه افزود: در سال های اخیر، پژوهش سرای دانش آموزی این شهرستان نیز با تلاش معلمان و مربیان تلاشگر در رتبه های برتر کشوری قرار گرفته و مایه مباهات جامعه آموزشی این شهرستان بوده است.

وی با اشاره به برگزاری آزمون های نهایی دانش آموزان این شهرستان گفت: هم اکنون امتحانات نهایی حضوری در پایه های دوازدهم و نهم با رعایت دستوررالعمل های بهداشتی در ۱۷حوزه امتحانی و مدارس متوسطه دوره اول این شهرستان برگزار می شود.

اکبریان با بیان اینکه بیشترین آسیب در دوران کرونا متوجه آموزش و پرورش بوده است، گفت: امتحانات پایه های نهم و دوازدهم با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت حضوری برگزار می شود و متاسفانه حضوری بودن امتحانات این پایه ها و طولانی بودن زمان حضور سر جلسه امتحانات نگران کننده است.
انتهای پیام/