کد خبر : 2047
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰:۵۳

نماینده ولی فقیه در سپاه مراغه: ادامه راه شهدا و گرامیداشت یاد آن ها، بهترین شیوه خودسازی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه مراغه: ادامه راه شهدا و گرامیداشت یاد آن ها، بهترین شیوه خودسازی است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: ادامه راه شهدا و گرامیداشت یاد آن ها، بهترین شیوه خودسازی و تقرب به خداوند است. مراغه-پایگاه اطلاع رسانی رصد حجت الاسلام والمسلمین اباصلت فیضی زاده، شامگاه چهارشنبه در آیین سوگواری حضرت علی (ع) در مزار شهدای گمنام این شهرستان افزود: زنده نگهداشتن یاد شهدا و

DSC002451-400x238

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: ادامه راه شهدا و گرامیداشت یاد آن ها، بهترین شیوه خودسازی و تقرب به خداوند است.

مراغه-پایگاه اطلاع رسانی رصد حجت الاسلام والمسلمین اباصلت فیضی زاده، شامگاه چهارشنبه در آیین سوگواری حضرت علی (ع) در مزار شهدای گمنام این شهرستان افزود: زنده نگهداشتن یاد شهدا و آرمان های آن ها، موجب احیای فرهنگ جهاد و شهادت و نهضت سرخ عاشورا در جامعه اسلامی می شود.

وی اظهار کرد: گرامیداشت یاد شهدا در شب های پرفیض قدر، نوعی خودسازی و بازگشت به خویشتن است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه ادامه داد: باید مانند شهدا راه تعالی و صیانت از آرمان های اسلام ناب محمدی (ص) و نظام اسلامی را با آگاهی، بصیرت و ولایتمداری پیمود.

حجت الاسلام والمسلمین فیضی زاده، با اشاره به آیین پرشکوه تشییع پیکر شهدای غواص، یادآوری کرد: حضور این شهدا در خاک میهن پس از گذشت سال ها، در بهترین زمان روی داد و همه آحاد ملت را به توجه به آرمان های این شهدا فراخواند.

وی گفت: حضور این شهدا، تذکر و فرصت مغتنمی برای همه ما بود که بار دیگر یاد و خاطره و آرمان های آن ها را به یاد آوریم.

این آیین به همت پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی (ره) حوزه نصر ۷ مراغه در مزار شهدای گمنام مراغه برگزار شد.

مراغه با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۴۷ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

انتهای پیام /*