کد خبر : 20395
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 6 خرداد 1400 - 9:34

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران مراغه :

سربلندی ایران دستاورد بزرگ شهدا و ایثارگران

سربلندی ایران دستاورد بزرگ شهدا و ایثارگران
سربلندی ایران اسلامی دستاوردی است که از شهدا و ایثارگران به ما رسیده و گام برداشتن در مسیر آن‌ها وظیفه همه مردم این سرزمین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق مراد شکوری مسئول اداره حقوقی بانک صادرات در دیدار با خانواده معظم شهید “محمدرضا اسمعیلی اقدم آذر” و “نادر حاتمی” و جانباز دفاع مقدس “رسول غفاری” اظهار کرد: راه شهدای گران‌قدر کشورمان هنوز بعد از گذشت سال‌ها همچنان ادامه دارد و سربلندی ایران اسلامی دستاوردی است که از شهدا به ما رسیده و گام برداشتن در مسیر آن‌ها وظیفه همه مردم این سرزمین است.

اسلامی با بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر و یاد و خاطره شهدا گفت: ایثارگری و رشادت‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس که مظهر شجاعت و جوانمردی بودند برای همیشه در تاریخ این کشور ثبت‌شده است و ما باید قدردان زحمات آن‌ها باشیم.

وی شهدا و ایثارگران را قهرمانان کشور یادکرد و گفت: ملت بزرگوار ایران اسلامی آزادی و آسایش امروز خود را مدیون ازخودگذشتگی رزمندگان انقلاب می‌دانند و می‌توان آنان را قهرمانان اصلی این مرزوبوم یادکرد.

گفتنی است، شهید «محمدرضا اسمعیلی اقدم آذر» در ۳ مهر ۱۳۴۴ در مراغه متولد و در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۱ در شلمچه و شهید “نادر حاتمی” در ۲ اردیبهشت ۱۳۴۵ متولد و در ۱۵ فروردین ۱۳۶۵ در فاو عراق به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام