کد خبر : 20373
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 6 خرداد 1400 - 13:19

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه:

توقیف پژوپارس با ۴۲ کیلوگرم مواد مخدر

توقیف پژوپارس با ۴۲ کیلوگرم مواد مخدر
کشف ۴۲ کیلوگرم حشیش از یک خودروی سواری پژوپارس و دستگیری ۲ نفر قاچاقچی مواد مخدر در مراغه با همکاری و هماهنگی سربازان گمنام امام زمان (عج)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا، سرهنگ توحید فارسی فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه با همکاری و هماهنگی سربازان گمنام امام زمان (عج) از حمل و انتقال محموله مواد مخدر مطلع شدند.

سرهنگ فارسی در ادامه افزود: ماموران با شناسایی کامل مسیر عبور این سوداگر مرگ و نوع خودرو های آنها با هماهنگی های لازم، خودروی قاچاقچیان را که یک دستگاه پژوپارس بوده شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در یک عملیات غافلگیرانه با شگرد های خاص پلیس خودروی حمل مواد مخدر توقیف و ۲ نفر متهم نیز دستگیر و برای بازرسی تکمیلی به مقرّ دلالت شد.

سرهنگ فارسی ادامه داد: در بازرسی دقیق از خودروی متهمان مقدار ۴۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی مراغه در پایان با بیان اینکه سامانه های ۱۱۰ و ۱۹۷ در اختیار شهروندان جهت اعلام موارد مشکوک در خصوص مواد مخدر بوده، تاکید کرد: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر از اولویت های نیروی انتظامی و امنیتی است و پلیس و دستگاه قضایی، با جدیّت هرچه تمام تر با اخلال گران و برهم زنندگان امنیت اجتماعی و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد می نماید و برای تحقق امنیتی مطلوب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.