کد خبر : 20367
تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 15:02

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه:

باز هم حادثه‌ی مرگبار دیگر در محور مراغه – هشترود / کشف ۱۸ هزار عدد ماسک خارجی قاچاق در مراغه

باز هم حادثه‌ی مرگبار دیگر در محور مراغه – هشترود / کشف ۱۸ هزار عدد ماسک خارجی قاچاق در مراغه
در حادثه برخورد تریلر کِشَنده با کامیون در محور مراغه_هشترود یک کشته و ۱ مصدوم برجای گذاشت / کشف ۱۸ هزار عدد انواع ماسک غیرمجاز قاچاق به ارزش ۲۵۰ ميليون ريال در مراغه توسط نیروی انتظامی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا؛ سرهنگ توحید فارسی فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در تشریح این اخبار اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور “مراغه ـ هشترود”، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس راه شهرستان مراغه قرار گرفت.

سرهنگ فارسی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه تریلر کشنده با یک دستگاه کامیون ۶ چرخ به شدّت با یکدیگر برخورد کرده که در اين حادثه سرنشین تریلر کشنده به علت شدت جراحات وارده در صحنه حادثه جان باخته و راننده ی هر ۲ خودرو نیز مصدوم و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی مراغه با بیان اینکه برابر بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راه علّت این تصادف انحراف به چپ از سوی راننده تریلر بوده است، از رانندگان درخواست کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطمئنه را رعايت و از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحين رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا ديگر شاهد چنين حوادث ناگواری نباشيم.

کشف ۱۸ هزار عدد ماسک خارجی قاچاق در مراغه

سرهنگ فارسی در ادامه در رابطه با اين خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پليس آگاهی حين گشت زنی و کنترل خودرو های عبوری به يک دستگاه اتوبوس مسافربری مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه افزود: ماموران پليس پس از بازرسی از خودرو مربوطه تعداد ۱۸ هزار عدد ماسک غیرمجاز خارجی قاچاق به ارزش تقريبی ۲۵۰ ميليون ريال را کشف و در اين رابطه يک نفر دستگير و به همراه اقلام مکشوفه تحويل مراجع قضايی شد.

سرهنگ فارسی با تاکيد بر برخورد قاطع پليس با عوامل قاچاق از شهروندان خواست، موارد مشكوک را به مرکز فوريت های پليسی ۱۱۰ اعلام و هرگونه انتقاد و پيشنهاد و تقدير از عملکرد پليس را با سامانه ۱۹۷ در ميان بگذارند.
انتهای پیام/