کد خبر : 20343
تاریخ انتشار : دوشنبه 3 خرداد 1400 - 13:48

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران مراغه :

سوم خرداد نماد ایثار و مقاومت ملت ایران

سوم خرداد نماد ایثار و مقاومت ملت ایران
عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس و حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس و نماد ایثار و مقاومت و پیروزی ملت ایران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه‌ای که به مناسبت بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد اظهار کرد: حماسه سوم خرداد یک رخداد و رویداد مهم تاریخی و در نوع خود بی‌نظیر بود و پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس موجب عزت و آزادی کشورمان شد.

اسلامی با گرامیداشت یاد و نام شهدا و با اشاره به اینکه سوم خرداد نقطه عطف تاریخ پرافتخار ایران اسلامی است، گفت: سوم خرداد ازآن‌جهت برای ما اهمیت دارد که ترویج‌دهنده فرهنگ ایثار و شهادت و همدلی و اتکا به توان نیروهای داخلی و فداکاری مردم ایران در دوران دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه سوم خرداد به‌روز ملی ایثار، مقاومت و پیروزی نام‌گرفته است عنوان کرد: عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس و حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس و نماد ایثار و مقاومت و پیروزی ملت ایران است که این ایام یاد تمامی شهدا را در دل‌ها زنده می‌کند.

رئیس بنیاد مراغه با اشاره به برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالروز آزادسازی فتح خرمشهر اظهار داشت: تجلیل و تکریم از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، تبلیغات محیطی، غبارروبی و گل‌باران مزار مطهر شهدا، معرفی شهدای عملیات بیت‌المقدس در فضای مجازی از برنامه‌هایی است که بنیاد مراغه در سالروز آزادسازی فتح خرمشهر برای گرامیداشت این روز در نظر گرفته است.
انتهای پیام/