کد خبر : 20255
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 - 8:14

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه :

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران به‌منظور قدردانی از ایثار آنان است

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران به‌منظور قدردانی از ایثار آنان است
دیدار و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران باهدف قدردانی از ایثار و فداکاری آنان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه حجت‌الاسلام فریدون مطهری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با خانواده‌های شاهد و ایثارگر شهید «حسن فلاحی» و جانباز دفاع مقدس «سید محمد توکلانی» و «کریم یوسفی یگانه آذر» دیدار و از فداکاری آنان قدردانی کرد.

اسلامی با بزرگداشت یاد و نام شهدا و ایثارگران گفت: ازخودگذشتگی شهدا و صبر استقامت خانواده‌های آنان عزت، اقتدار و سربلندی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده و دیدار با این عزیزان به‌منظور قدردانی از ایثار و فداکاری آنان است.

وی در ادامه عنوان کرد: همه ما وظیفه‌داریم در راستای پاسداشت خون شهیدان و دفاع از میهن اسلامی ادامه‌دهنده راه پرافتخار آنان و یار و مددکار خانواده معظم شهدا باشیم.

اسلامی به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اشاره کرد و گفت: باید با تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران زمینه و بستر فرهنگ ایثار و شهادت را در بین نسل جوان فراهم و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

به گزارش رصدمراغا، شهید «حسن فلاحی» در ۴شهریور ۱۳۴۶ در مراغه متولد و در ۱۲ آبان ۱۳۶۲ در مریوان به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/