کد خبر : 20242
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 28 اردیبهشت 1400 - 13:12

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مراغه :

دستگیری عاملان آدم ربایی در مراغه

دستگیری عاملان آدم ربایی در مراغه
با تلاش ماموران پلیس آگاهی، عاملان آدم ربایی تبعه ترکیه ای در شهرستان مراغه دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا؛ سرهنگ علی ریحانی جانشین فرمانده انتظامی مراغه در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر ربایش یک تاجر ۵۰ ساله میوه و خشکبار تبعه ترکیه از یکی از شهرستان های شمال کشور و انتقال آن به شهرستان مراغه با انگیزه اختلافات مالی در رابطه با موضوع معامله سیب، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ ریحانی افزود: اقدامات و تحقیقات گسترده ای در خصوص یافتن سر نخ های از فرد ربوده شده انجام، تا اینکه با کار های اطلاعاتی و شگرد های خاص پلیس، مخفیگاه ربایندگان و محل نگهداری ربوده شده شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتی غافلگیرانه پلیسی تاجر ربوده شده تبعه کشور ترکیه در سلامت کامل جانی رها سازی و یکی از ربایندگان نیز دستگیر و به مقرّ دلالت شد.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات کامل از متهم دستگیر شده ۲ نفر از همدستان وی را نیز شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دیگر آنها را نیز دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی مراغه ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های تکمیلی کارآگاهان پلیس آگاهی، لب به اعتراف گشوده و اذعان داشتند: نقشه ربودن تاجر تبعه کشور ترکیه را با انگیزه اختلافات مالی بر سر معامله سیب به ارزش ۴۰ میلیارد ریال، طراحی و اجرا کردند.

سرهنگ ریحانی با بیان اینکه، متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، خاطر نشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را بر هم بزنند با قاطعیت برخورد و اجازه جولان به آنها را نخواهد داد.
انتهای پیام/