کد خبر : 20215
تاریخ انتشار : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 - 9:33

فرمانده سپاه مراغه :

روزهای حساس مقاومت غزه و فلسطین

روزهای حساس مقاومت غزه و فلسطین
دولت های مدعی حقوق بشر نه تنها محکوم نمی کنند در حمایت از این رژیم سفاک و جنایتکار بيانيه هم صادر می کنند. اما غافل از اینکه این رژیم بی ریشه و بی هویت نفس های آخر خود را می کشد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا از فرهنگی و تبلیغات سپاه؛ سرهنگ پاسدار سعید رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه در جمع پایوران سپاه مراغه با اشاره به اینکه روزهای حساسی را برای مقاومت غزه و مردم فلسطین شاهد هستیم افزود: رژیم کودک کش صهیونیستی در سکوت مجامع بین‌المللی ددمنشانه مردم مظلوم غزه اعم از کودک و زن ،مرد و پیر و جوان را به خاک و خون می کشد .

سرهنگ پاسدار رشیدی گفت: مردم غزه و ملت فلسطین که روزگاری با سنگ و دستان خالی به مقاومت می پرداختید امروز به موشک های دور برد نقطه زن مجهز شده اند ، سنگ آنها به موشک تبدیل شده است و مقاومت آنها جهانی شده و ملت های آزاده و عدالت طلب جهان در حمایت از مردم فلسطین بپا خواسته اند و فشار بر عليه این غده سرطانی همه جانبه است.

فرمانده سپاه مراغه افزود: برخی کشورهای مرتجع و بی غیرت عربی هم از پشت خنجر به مقاومت مردم فلسطین می زنند و با عادی سازی رابطه به نوعی به حیات رو به زوال این رژیم منحوس و منفور نفس می دمند .

وی گفت: دنیا بداند خون شهدای مقاومت طومار صهیونیسم را در هم می پیچد و به زودی شاهد آزادی قدس عزیز خواهیم بود ، این وعده الهی است و وعده الهی به هر شرایطی محقق خواهد شد.
انتهای گزارش/