کد خبر : 20178
تاریخ انتشار : جمعه 24 اردیبهشت 1400 - 10:26

رصدمراغا گزارش می دهد؛

حادثه‌ی ناگوار بر اثر برخورد قطار در مراغه

حادثه‌ی ناگوار بر اثر برخورد قطار در مراغه
با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد عابر پیاده مردی سالخورده که دارای اختلال شنوایی نیز بوده در حین عبور از حریم راه آهن با قطار مسافربری در حال حرکت برخورد و در دم جان خود را از دست داد.

رصدمراغا | سرهنگ علی ریحانی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد قطار مسافربری تهران – تبریز با عابر پیاده در محدوده محله پهرآباد بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در پایان با اشاره به بررسی علّت حادثه از تمام ساکنان اطراف ریل خواست: جهت پیشگیری از وقوع چنین حوادث ناگواری به هشدارهای داده شده توجه کنند.

در همین رابطه محمدرضا قربانی مدیرکل راه آهن آذربایجان گفت: باوجود اعلام هشدار و به صدا درآمدن سوت قطار توسط لوکوموتیوران پیرمرد متوجه سوت قطار نشده بود.

قربانی افزود: پس از حادثه اعضای کمسیون سوانح و حوادث برای بررسی علت تصادف به مراغه اعزام شدند.

وی ادامه داد: شهروندان ساکن در محدوده راه آهن حتما با اطلاع از زمان حرکت قطار و با احتیاط از روی ریل تردد کنند.

به گزارش رصدمراغا، ساکنان برخی مناطق مراغه در محله‌های عشرت آباد، میکاییل آباد، انزاب و پهرآباد برای عبور و مرور ناچار به تردد از روی ریل راه آهن هستند.

حدود ۱۰ کیلومتر از مسیر راه آهن سراسری به استان‌های آذربایجان شرقی و غربی از محدوده شهر مراغه عبور می‌کند که نیازمند احداث دیوار محافظتی و روگذر است.
انتهای گزارش/