کد خبر : 20135
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 - 15:43

مسئولِ دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه :

حفظ اقتدار و امنیت کشور در گرو حضور حداکثری در انتخابات

حفظ اقتدار و امنیت کشور در گرو حضور حداکثری در انتخابات
مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم است چرا که در این صورت آینده کشور توسط خود مردم تعیین می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رصدمراغا از فرهنگی و تبلیغات سپاه ناحیه مراغه؛ حجت الاسلام ابراهیم برزگر مسئولِ دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه در جمع فرماندهان بسیج دانشجویی و اساتید و روسای دانشگاه مراغه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: حضور پرشور و با شکوه مردم در پای صندوق‌های رای باعث اقتدار نظام اسلامی می‌شود.

وی با بیان اینکه مشارکت گسترده مردم در انتخابات موجب یاس دشمنان و تقویت اقتدار نظام اسلامی می‌شود ، افزود: مردم با حضور در انتخابات می توانند باعث شکست توطئه های دشمنان، متجاوزان و کسانی که چشم طمع به انقلاب اسلامی دوخته اند، شوند و توطئه های آنها را خنثی می کنند.

حجت الاسلام یرزگر انتخابات را مشارکت دادن مردم در تعیین سرنوشت کشور خود دانست و گفت: مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم است چرا که در این صورت اینده کشور توسط خود مردم تعیین می شود.

وی افزود: دشمن همواره تلاش می کند در ایران اسلامی یاس و نا امیدی را در شبکه های مجازی نشر دهد و به اختلاف و بی اعتمادی مردم دامن بزند و نظام مقدس حمهوری اسلامی را ناتوان و ناکارآمد نشان دهد.تا نگذارد مشارکتی شایسته و خوب شکل بگیرد.

وی حفظ اقتدار ملت و نظام را در گرو پیروی مردم از فرامین رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: هر حرف و کلمه ولایت برای نجات از مشکلات جامعه نسخه است این ولایت می گوید اگر می خواهید در آینده مشکلات حل شود باید دولت انقلابی و حزب الهی برسر کار آید ما باید برای تشکیل دولت جوان و انقلابی تلاش کنیم.

وی ادامه داد:اگر بخواهیم عاقبت به خیر باشیم و مشکلات جامعه را حودمان حل کنیم باید فردی ولایی و مذهبی سرکار بیاید اگر ولایت مدار ولایت پذیر نباشیم نسخه ولایت در ما و مشکلات ما اثر نخواهد کرد ولی اگر با تمام سلول های بدن مان ولایت را بشناسیم سخن ولایت برای فصل الخطاب بشود مگر این همه مشکل و بی بندباری در جامعه رایج می شود .

مسئولِ دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه برای شناخت حق از باطل و افراد واجد شرایط به پیام امامین انقلاب اشاره ای کرد و گفت: در هرجا که دشمن و رسانه های معاند تعریف و تمجید می کنند نقطه ضعف ماست ولی در هرجا که تخریب می گنند نقطه قوت و هدف ماست باید آگاه و با بصیر باشیم .

حجت الاسلام برزگر به عظمت و عزت امروز اسلام و مسلمانان اشاره ای کرد و گفت: عزت و عظمت امروز اسلام و مسلمانان حتی از زمان پیامبر اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع) به برکت خون شهدا و مردم ولایت مدار ایران اسلامی بیشتر است

وی امید مظلومان جهان را نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: امید مظلومان جهان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و امید نظام مقدس جمهوری اسلامی به شما بسیجیان ، دانشجویان و اساتید است و شما باید سفیر ولایت و شهدا و مردم باشید و تلاش کنید تا مردم در پای صندوق های رای حاضر باشند.

وی اضافه کرد: وظیفه من و شما دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات و انتخاب دولت جوان و انقلابی است چراکه هزاران شهید تقدیم این نظام و انقلاب کرده ایم تا رئیس جمهور و رئیس دولت ما یک نفر انقلابی و حزب الهی باشد تا مشکلات جامعه ما را حل کند.

در پایان جلسه برادر بسیجی رضا کمری به عنوان رابط دفتر دانشجویی و دانشگاه مراغه معرفی گردید.