کد خبر : 19601
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 فروردین 1400 - 16:23

فرمانده سپاه مراغه :

کشف بیش از ۲ تن مرغ احتکار شده توسط سربازان گمنام سپاه مراغه

کشف بیش از ۲ تن مرغ احتکار شده توسط سربازان گمنام سپاه مراغه
توقیف ۲ دستگاه وانت بار و یک دستگاه تاکسی حامل مرغ قاچاق و بدون مجوز حمل در شهرستان مراغه توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه مراغه

به گزارش پایگاه‌ اطلاع رسانی رصدمراغا؛ سرهنگ پاسدار سعید رشیدی در این رابطه بیان کرد : در تدوام طرح های عملیاتی سپاه در مبارزه با قاچاق کالا، سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه مراغه ۲ دستگاه وانت بار و یک دستگاه تاکسی را که در حال وارد کردن مرغ قاچاق و غیر مجاز از سایر شهرستان ها به مراغه بودند را متوقف کردند.

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه مراغه در بازرسی از وانت بارها و تاکسی مورد نظر، ۲ هزار و ۳۰۰ کیلوگرم مرغ بدون مجوز حمل که به صورت غیر قانونی به شهرستان مراغه وارد شده بود را کشف کردند.

وی تصریح کرد: این محموله با همکاری اداره تعزیرات حکومتی و اداره صمت شهرستان کشف و به قیمت مرغ دولتی وارد چرخه توزیع در شهرستان شد.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به این که ارزش محموله کشف شده برابر اعلام نظر اولیه کارشناسان حدود ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این زمینه ۲ دستگاه وانت بار به همراه یک دستگاه تاکسی توقیف و ۳ نفر با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه مردم می توانند گزارش های خود را در این زمینه با شماره تلفن ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه در میان بگذارند گفت : فعالیت‌های مخرب و اخلال گرانه که باعث بروز آسیب در بخش‌های مختلف بازار می شود مورد رصد دقیق بوده و با هرگونه فعالیت غیر مجاز در این حوزه برخورد جدی خواهد شد .
انتهای گزارش/