کد خبر : 18784
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 اسفند 1399 - 9:25

رئیس دانشگاه مراغه:

جایزه ملی دکتر کاظمی آشتیانی به استاد دانشگاه مراغه رسید

جایزه ملی دکتر کاظمی آشتیانی به استاد دانشگاه مراغه رسید
عضو هیات علمی دانشگاه مراغه موفق به کسب جایزه این ارزشمند از بنیاد ملی نخبگان شد

به گزارش رصدمراغا؛ محمدعلی لطف اللهی رئیس دانشگاه مراغه با اشاره به تلاش‌های پژوهشی اعضای هیات علمی و مدرسان این مرکز دانشگاهی گفت: جایزه ملی دکتر کاظمی آشتیانی از سوی مالکی شهرکی، استاد و عضو هیات علمی این دانشگاه کسب شد.

محمدعلی لطف اللهی ادامه داد: بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی استادیاران جوان در دانشگاه‌ها، تسهیلات ویژه ای را تحت عنوان «جایزه مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی» در قالب اعتبار پژوهشی و اعتبار تجهیزات به اعضای هیأت علمی که براساس شیوه نامه این جایزه برگزیده می‌شوند، اعطا می کند.

وی اضافه کرد: این جایزه ملی با هدف حمایت از فعالیت‌های پژوهشی استادیاران جوان به اساتید موفق در زمینه چاپ کتاب، انتشار مقالات علمی و ثبت اختراع اعطا می شود.

وی گفت: در این راستا، اساتید دانشگاهی که موفق به کسب این جایزه می شوند، می توانند از امکانات اولیه برای تجهیز فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، اعتبار تجهیزات و همچنین حمایت از شرکت در دوره‌های آموزش حرفه‌ای و توانمندسازی استفاده کنند.

وی افزود: کسب این جایزه ملی توسط استاد تلاشگر این دانشگاه و قرار گرفتن هشت استاد در بین محققان برتر دنیا نشان از رویکرد پژوهش محور دانشگاه مراغه است.
ایرنا
انتهای پیام