کد خبر : 18618
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 9 فوریه 2021 - 22:05

عضو مجلس خبرگان:

علت اصلی غلبه انقلاب اسلامی بر دشمنان تربیت قرآنی است

علت اصلی غلبه انقلاب اسلامی بر دشمنان تربیت قرآنی است
علت اصلی غلبه انقلاب اسلامی بر دشمنان تربیت قرآنی است و پیروزی انقلاب مقابل طاغوت در سایه قرآن کریم است

به گزارش رصدمراغا؛ آیت‌الله محمدتقی پورمحمدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه سه‌شنبه شب در محفل انس با قرآن که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در امامزاده سید محمد مراغه برگزار شد، بیان داشت: حضرت امام خمینی(ره) تربیت شده قرآن و عترت بود و با پیروی از آموزه‌های قرآنی مردم را رهبری و هدایت می‌کردند.

وی بیان کرد: توجه امام خمینی(ره) به آموزه‌های قرآن کریم را می توان در تمامی مراحل زندگی ایشان و به ویژه دوران مبارزه با طاغوت دید و بر همین اساس امام خمینی(ره) از کسی خوف نداشت و همواره به فضل و لطف الهی امیدوار بود.

آیت‌الله پورمحمدی به تربیت قرآنی جوانان و تاثیر آن در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و تاکید کرد: از خودگذشتگی و ارادت جوانان در دوران انقلاب را می‌توان با پیروزی انقلاب اسلامی بر طاغوت و سپس در دوران هشت سال دفاع مقدس کاملا مشاهده کرد.

وی بیان کرد: اکنون نیز خیر و برکت قرآن کریم در کشورمان قابل مشاهده بوده و ایران اسلامی یکی از کشورهای مقتدر در جهان است.

در این مراسم هادی اسفیدانی قاری بین‌المللی کشورمان از مشهد مقدس به همراه قاریان شهرستانی به تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید پرداختند.
انتهای پیام/