کد خبر : 18502
تاریخ انتشار : شنبه 11 بهمن 1399 - 15:18

فرمانده سپاه مراغه:

اجرای بیش از ۳۰۰ طرح و برنامه در شهرستان بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

اجرای بیش از ۳۰۰ طرح و برنامه در شهرستان بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر
اکثر برنامه های سپاه مراغه در دهه مبارک فجر امسال به صورت مجازی و در صورت برگزاری میدانی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهد بود.

به گزارش رصدمراغا؛ فرمانده سپاه مراغه در گفتگو با خبرنگار ما، پیروزی انقلاب اسلامی را سرآغاز تحولات بسیار بزرگی در منطقه بلکه در سطح بین الملل بیان کرد و افزود: انقلاب اسلامی با دو شعار اصلی “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” و “نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی” به پیروزی رسید که به اعتقاد اکثر کارشناسان و تحلیلگران مسائل اجتماعی و سیاسی شعار “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” عقده های فروخورده یک ملت در طول دهه های متمادی بود که مانند آواری بر سر رژیم منحوس طاغوت پهلوی فرود آمده و آن را به زباله دان تاریخ فرستاد.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی گفت: چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که انقلاب اسلامی در اوج آمادگی، بالندگی، عظمت و اقتدار قرار دارد ؛ شعار امسالِ دهه مبارک فجر نیز در همین راستا؛ “انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار” انتخاب شده است.

وی با بیان این مطلب که بیش از ۳۰۰ برنامه در سطح شهرستان توسط پایگاه‌های مقاومت و رده های مختلف بسیج تدارک دیده شده است افزود: عمده برنامه های دهه مبارک فجر که با محوریت بسیج اجرا خواهد شد در راستای خدمت رسانی و کمک به مردم است .

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی از جمله برنامه های شاخص شهرستانی را توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه شهرستان در آستانه ۲۲ بهمن برای خانواده‌های نیازمند بیان و افزود:

-ویزیت رایگان در ۱۰ نقطه محروم و حاشیه شهر در طول دهه فجر و ویزیت رایگان در روز ۲۲ بهمن در کلینیک امام خمینی (ره) سپاه

-اجرای طرح شهید سلیمانی در راستای قطع زنجیره ارتباطی ویروس منحوس کرونا توسط بسیجیان دلاور شهرستان

-برگزاری مسابقه مجازی بیانیه گام دوم انقلاب

-غبارروبی مزار شهدا و دیدار و تکریم از خانواده های معظم و معزز شهدا در طول دهه فجر

-برگزاری یادواره شهدا در نقاط مختلف شهرستان توسط پایگاه ها و گروه های مقاومت

-برگزاری نشست های نهضت روشنگری با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضایی حقیقی و فضای مجازی

-برگزاری رزمایش سراسری محله محور رضویون در کلیه پایگاه‌های سطح شهرستان در راستای خدمت به مردم و ایجاد امنیت پایدار در جامعه

-برگزاری رزمایش جمع‌آوری و توزیع کمکهای مومنانه در سطح شهرستان توسط پایگاه های مقاومت در طول دهه فجر

-برگزاری رزمایش دسته‌های رزمی در سطح شهرستان توسط پایگاه‌های مقاومت

-و ده‌ها عنوان برنامه شاخص که توسط ادارات شهرستان، پایگاه‌های مقاومت، رده های مقاومت و اقشار بسیج با همراهی آحاد مردم ان شاالله اجرا می‌شود.

سرهنگ پاسدار رشیدی در خاتمه افزود: با لطف و عنایت خداوند، دعای خیر و همراهی همیشگی مردم ولایتمدار مراغه ان شاءالله ما را در اجرای این برنامه‌ها یاری خواهند رساند تا به وظیفه ای که در راستای حفظ دستاوردها و ارزشهای انقلاب داریم را به نحو احسن انجام بدهیم و سربازی لایق برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
انتهای پیام/