کد خبر : 18495
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 ژانویه 2021 - 9:13

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه:

دستگیری اعضای شرکت هرمی در مراغه

دستگیری اعضای شرکت هرمی در مراغه
مأموران پس از شناسایی محل دقیق فعاليت شركت هرمی با هماهنگی لازم با مقام قضائی، وارد محل حضور اعضاء این شرکت شده و ۵ نفر از اعضاء اصلی این شرکت را دستگیر کردند

به گزارش رصدمراغا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” رمضان الهوردیان ” در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در تحقیقاتی از فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان مراغه مطلع شدند و پرونده ای در این رابطه تشکیل و موضوع در دستور کار کاراگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی در یک عملیات فنی محل فعالیت شرکت هرمی در سطح شهرستان مراغه شناسایی و تحت مراقبت نامحسوس پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد اعضاء این باند که فاقد هرگونه مجوز فعالیت قانونی بودند با دریافت حق السهم از هر یک از اعضاء اقدام به آموزش آنها در زمینه جذب زیر مجموعه می کردند.

سرهنگ الهوردیان با اشاره به اینکه حدود ۲۰ نفر به عنوان کارورز عضو یاب این شرکت هرمی مشغول آموزش بودن، اظهار داشت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی ضمن اعتراف به جرم خود، ضمن استرداد مبالغ اخذ شده از مالباختگان به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در خاتمه با اشاره به اینکه وعده‌ سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا، مهمترین شگرد شرکت‌های هرمی است از شهروندان خواست ضمن خودداری از شرکت در اینگونه فعالیت ها و تامل در انجام معاملات وسوسه‌ انگیز در صورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند مراتب را به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام