کد خبر : 18353
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 دی 1399 - 11:19

اجرای طرح شهید سلیمانی ضامن سلامت جامعه

اجرای طرح شهید سلیمانی ضامن سلامت جامعه
فرمانده سپاه مراغه: برای مقابله با کرونا مردم همانند هشت سال دفاع مقدس با تمام توان پای کار باشند

به گزارش رصدمراغا، سرهنگ پاسدار سعید رشیدی ظهر روز سه شنبه درجمع اعضای غربالگری طرح شهید سلیمانی حوزه های ۲ فتح و خاتم الانبیا (ص) سپاه ناحیه مراغه افزود : این طرح همزمان با سراسر کشور از آذر ماه سال جاری در مراغه آغاز و تا آخر بهمن ادامه خواهد داشت .

وی گفت: دو هزارو پانصد نفر در قالب تیم های دو نفری رصد و پایش را با مشارکت ادارات و نهادهای دولتی برای کنترل و قطع ویروس کرونا انجام می دهند .

وی ادامه داد: در طرح شهید سلیمانی تیم ها در ۴ قالب تیم های مراقبتی ، نظارتی ، حمایتی ، رصد و پایش فعالیت دارند

وی هدف طرح را لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: برای قطع ویروس منحوس کرونا هرچه در توان داریم فعالیت خواهیم کرد .

فرمانده سپاه مراغه افزود : همچنان که در ۸ سال دفاع مقدس تمام مردم پای کار بودند امروز هم باید دست به دست هم دهیم تا این ویروس منحوس را نابود کنیم .

وی تبدیل شدن وضعیت شهرستان از قزمز به نارنجی را به برکت طرح شهید سلیمانی بیان کرد و گفت: بسیجیان در این طرح حضور فعال دارند و اجرای طرح شهید سلیمانی ضامن سلامت جامعه خواهد بود.

وی افزود : سپاه و بسیج تا قطع زنجیره کرونا و عادی شدن اوضاع شهرستان با طرح های مختلف از جمه توزیع بسته های معیشتی در کنار هموطنان عزیز خواهد بود.

طرح ساماندهی گروه های غربالگری با حضور و مشارکت بسیجیان حوزه های محلات برادران و خواهران در شهرستان مراغه هم چنان تا آخر بهمن ماه ادامه دارد .