کد خبر : 18348
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 دی 1399 - 13:03

دهن کجی به مردم، یا ترس از آینده نه چندان دور!

دهن کجی به مردم، یا ترس از آینده نه چندان دور!
سخنگوی شورابه یکباره حرف ازبازنشستگی واتمام۳۰سال خدمت شهردارمی زندورییس شوراخبرازعدم حضورشهردار درمحل کارمی دهدونمی داندعلت بازنشستگی است یا بازداشت!!!

⚠️ جرایانات مربوط به شهردار و شورای شهر مراغه چند روزی است که در صدر مطالب منتشر شده در رسانه ها و فضای مجازی است و فراتر از آن به نقل محافل خانوادگی و دوستانه تبدیل شده است و عده ای در راس نظارت کنندگان بر عملکرد شهردار به دنبال فرافکنی و عدم صداقت با مردم هستند !! سخنگوی شورا به یکباره حرف از بازنشستگی و اتمام ۳۰ سال خدمت شهردار می زند و رییس شورا خبر از عدم حضور شهردار در محل کار می دهد و نمی داند علت بازنشستگی است یا بازداشت !!!

♨️فارغ از تمامی گفت و شنود ها و اتفاقاتی که در این میان رخ داده است و مساله ای که نباید مورد غفلت واقع شود نحوه مواجهه شورای اسلامی شهر با این امر است که سوالات و ابهامات زیادی را ایجاد کرده است ؛ پر واضح است که اصلی ترین وجه اتفاقات اخیر کوتاهی کسانی است که وظیفه نظارت بر اعمال و رفتار شخص شهردار را بر عهده داشتند و در صورت اثبات مطالبی که این روزها نقل محافل است اصلی ترین ضررکنندگان در این بین، حضراتی هستند که سودای نشستن دوباره بر صندلی شورا را در سر دارند .

♨️نکته مهمی که باید مورد توجه آحاد مردم و رسانه ها باشد ، برخورد سوال برانگیز و عجیب شورای شهر با جریانات چند روز گذشته است ! شورای شهری که در چند سال تصدی صندلی شورا کارنامه قابل قبولی از خود نشان نداده است امروز به دنبال فرافکنی و لاپوشانی حقایقی هستند که می تواند خط بطلانی به آینده سیاسی شان بکشد و به کلی از چنین عرصه هایی کنارشان بگذارد و حضرات باید در سنگر دیگری به مردم … ، (بخوانید خدمت کنند) !!

⚠️ در این میان کسانی که خود را به آب و آتش می زنند که آب رفته را به جوی باز گردانند ، از سخنگو گرفته تا حافظ منافعشان در فضای مجازی و … ، باید این مهم را بدانند که در شرایط اقتصادی فعلی و مشقتی که مردم می کشند ، خط قرمزشان فساد و دست درازی به بیت المال است که باعث به وجود آمدن چنین شرایط سخت و طاقت فرسایی برای مردم شده است ؛ بیشتر از این ، دست و پا زدن در این باتلاق گندیده عاقبتی جز فرو رفتن و غرق شدن ندارد .

⚠️متاسفانه اخبار دستگیری شهرداران و اعضای شورای شهر شهرهای متعدد کشور به اتهام فساد مالی و اخلاقی، نه‌تنها منجر به لکه‌دار شدن وجاهت و اعتبار و اعتماد این ساختار خدمت‌رسانی در اذهان عموم مردم شده بلکه هزینه‌ای را نیز در حوزه اعتماد عمومی به نظام وارد کرده است ، لذا از دستگاه قضایی کشور انتظار می رود با عزم قاطعی که در قطع کردن دستان دراز شده به سوی بیت المال پیش گرفته است اعتماد سلب شده مردم را جلب نماید و این امیدی را که در دل ملت بزرگ ایران ایجاد کرده است بیشتر و بیشتر کند .

✍یادداشت : #جعفر_قهرمان