فرمانده سپاه مراغه

در مکتب شهید سلیمانی نشستن بر سر میز مذاکره معنایی ندارد

در مکتب شهید سلیمانی نشستن بر سر میز مذاکره معنایی ندارد
فرمانده سپاه مراغه: مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت و مبارزه‌ با ظلم‌ است و نشستن بر سر میز مذاکره معنایی ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا ; سرهنگ پاسدار سعید رشیدی در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر ناحیه ای سپاه مراغه با اشاره به بارزترین ویژگی سردار سلیمانی گفت : ولایتمداری بزرگترین و اصلی ترین شاخصه سردار سلیمانی بود که مالک اشتر وار در تبعیت از مقام ولایت عمل می کرد.

وی تصریح کرد: منطقه مدیون وجود با برکت سردار سلیمانی است و امروز امنیتی که در سوریه و عراق و مقاومت مردم یمن در مقابل آل سعود به برکت سردار سلیمانی و نقش ایشان در زنده کردن روح مقاومت در منطقه است.

وی خاطرنشان کرد: درست است که امروز سردار دلها در میان ما نیست اما دشمن احمق ما این امر را نمی دانست که سردار سلیمانی شهید به مراتب بیشتر از سردار سلیمانی زنده است .

وی اضافه کرد: سردار سلیمانی طراز مدیران انقلابی را در جامعه افزایش داده است, مردم امروز مدیران و مسئولین کشور به خصوص آنهائی که ادعای انقلابی گری می کنند را با سردار سلیمانی مقایسه می کنند.

وی تاکید کرد: در مکتب شهید سلیمانی نشستن بر سر میز مذاکره معنایی ندارد, مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت و ایستادگی در برابر ابر قدرت های جهان و به زانو در آوردن آنهاست, همان کاری که سردار با آمریکا در منطقه انجام داد.

انتهای پیام/