کد خبر : 18233
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 9 دی 1399 - 19:08

امام جمعه عجبشیر :

اعضای ستاد انتخاباتی فتنه گران امروز در بالاترین سطح کشور مسئولیت دارند

اعضای ستاد انتخاباتی فتنه گران امروز در بالاترین سطح کشور مسئولیت دارند
متاسفانه کسانی که در راس ستاد انتخاباتی نامزد های شکست خورده و بانی فتنه ۸۸ حضور داشتند الان در بالاترین سطح کشور دارای مسئولیت های کلیدی هستند

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رصدمراغا ; حجت الاسلام والمسلمین محمود شربیانی در مراسم گرامیداشت سالروز یوم الله ۹ دی در مسجد جامع شهرستان مراغه با اشاره به جریان فتنه ۸۸ گفت : عده ای خواص در سال ۸۸ با صحبت های نسنجیده و دو پهلو زمینه را برای دخالت های استکبار جهانی در انتخابات و سوءاستفاده از اعتراضات مردمی فراهم کردند.

وی افزود : دخالت های سفارت انگلیس با همکاری برخی دیگر از سفارت ها در کنار بمباران رسانه ای و اتحاد تمامی گروه ها اپوزیسیون و ضد انقلاب با سرکردگی برخی اصلاح طلبان به دنبال براندازی نظام بودند.

وی تصریح کرد : فتنه گران با ایجاد آشوب و آسیب به اموال عمومی سعی داشتند نظام را در تنگنا قرار دهند تا انتخابات تکرار شود که با قاطعیت رهبر فرزانه انقلاب هرگز این اتفاق نیفتاد .

وی اضافه کرد : به تعبیر حضرت امام زین العابدین علیه السلام خداوند دشمن های مارا از احمق ها قرار داده است , فتنه گران در روز عاشورای سال ۸۸ به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین علیه السلام جسارت کردند و همین باعث شد تا مردم با حضور حماسی خود در نهم دی ماه بساط فتنه و فتنه انگیزان را برچینند.

وی با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ به شگل دیگری در کشور وجود دارد گفت : متاسفانه عده ای که در راس ستاد انتخاباتی دو کاندیدای شکست خورده بودند الان در بالاترین منصب های کشور مسولیت دارند و به شکل دیگر به نظام و انقلاب ضربه می زنند.

وی تاکید کرد : مردم باید قدردان مقام ولایت فقیه باشند چرا که اگر لحظه ای کشور بدون مقام رهبری باشد همه جا را آشوب و نا امنی فرا می گیرد.

وی یادآور شد : تاثیر ولایت فقیه نه تنها در کشور ما موجب خیر و برکت است بلکه در منطقه نیز باعث تاثیرات فراوانی شده است و نمونه آن میتوان به رشادتهای سرباز متیع ایشان حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد که باعث آزادی عراق و سوریه از شر داعش تا دندان مسلح شد.

انتهای پیام