کد خبر : 18162
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آوریل 2020 - 9:43

دستگیری سارقان خانه باغ ها در مراغه

دستگیری سارقان خانه باغ ها در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری ۲ سارق مزارع و باغات با ۸ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ “رمضان الهوردیان” در گفتگو با خبرنگار رصدمراغا تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از مزارع و باغات اطراف شهرستان موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی “آیت اله غفاری” قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، موفق شدند یک سارق حرفه ای را در حین سرقت از یکی باغات اطراف شهرستان با یک دستگاه خودروی سمند دستگیر و از داخل خودرو سارق اقلام مسروقه از قبیل شناور و دینام برقی ، چمن زن ، دریل برقی ، سیم و کابل مزارع و باغات ، دیگ مسی ، قیچی باغبانی و … کشف و به مقر انتظامی دلالت دادند.

سرهنگ الهوردیان تصریح کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده به ۸ فقره سرقت با همکاری یک سارق دیگر اعتراف و در یک عملیات جداگانه دیگر نیز همدست وی دستگیر و از مخفیگاه آنها مقادیر قابل توجهی اقلام مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند،به همشهریان توصیه نمود:با اقدامات پیشگیرانه احتمال سرقت را از سارقین سلب نموده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰و تقدیر و پیشنهادات خود را به شماره تلفن ۱۹۷گزارش کنند.

برچسب ها :

ناموجود