کد خبر : 18147
تاریخ انتشار : یکشنبه 23 فوریه 2020 - 15:02

مردم در انتخابات مجلس یازدهم به جریان انقلاب رای دادند

مردم در انتخابات مجلس یازدهم به جریان انقلاب رای دادند

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی افزود : مردم در انتخابات جمعه به اشخاص رای نداده اند بلکه به یک جریان رای داده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ فرمانده سپاه مراغه در دیدار با منتخب مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت : انتخاب فردی با روحیه انقلابی و فرزند شهید حامی پیام های مهمی برای دشمنان و همچنین دوستان است ، انتخابات دوم اسفند ماه بیانگر این است که مردم به نیروهای انقلابی رو آورده اند .

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی افزود : مردم در انتخابات جمعه به اشخاص رای نداده اند بلکه به یک جریان رای داده اند و منتخبین باید با عملکرد خوبشان کارنامه موفقی از جبهه انقلاب به مردم نشان دهند ؛ درواقع مردم شما را به عنوان یک سرباز ولایت به مجلس فرستاده اند .

وی با اشاره به اینکه موفقیت های بزرگ حاج قاسم سلیمانی کار را برای مسئولان کشور سخت کرده است خاطرنشان کرد : پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی طراز انقلابی گری و مجاهدانه کار کردن در دیدگاه مردم فرق کرده است ، در چشم مردم عیار مدیر انقلابی بودن تلاش ها و مجاهدت های سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی است و کسانی که ادعای انقلابی گری دارند باید شبانه روز در حال تلاش و مجاهدت باشند .

وی تصریح کرد : ترکیب مجلس یازدهم به حمدالله ترکیبی انقلابی و کاربلد است و امیدواریم عملکرد نمایندگان آینده نیز مجلس را به جایگاه اصلی و در طراز انقلاب اسلامی برساند .

رشیدی با اشاره به ضرورت توسعه و پیشرفت مراغه یادآور شد : شهرستان مراغه سوابق تاریخی و فرهنگی زیادی در طول تاریخ دارد ولی متاسفانه در شرایط فعلی از جایگاه اصلی خود عقب افتاده است ، مردم مراغه و عجب شیر انتظار دارند نماینده منتخبشان بهبود وضعیت این دو شهرستان را با مشورت متخصصان و کارشناسان در اولویت اول کارهای نمایندگی خود قرار دهد .

منتخب مردم مراغه و عجبشیر نیز در این دیدار گفت : حقیقتا در مراغه و عجبشیر شاهد حماسه بزرگی بودیم و به اعتقاد بنده نیز مردم به شخص علی علیزاده رای نداده اند ، بلکه به یک جریان و تفکر رای داده اند .

وی خاطرنشان کرد : مردم از وضعیت معیشت خود گله دارند و عموما این وضعیت برمی گردد به عملکرد ضعیف مجلس در عدم نظارت و قانون گذاری که امیدواریم با هم افزایی نمایندگان انقلابی در مجلس یازدهم وضعیت اقتصادی موجود را بهبود بخشیم.