کد خبر : 18143
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 13 فوریه 2020 - 8:37

جعفر قهرمان

مردم پایبند به انقلاب اند اما از عملکرد مسئولین گلایه دارند

مردم پایبند به انقلاب اند اما از عملکرد مسئولین گلایه دارند

امام جمعه تبریز گفت : این مردم بارها ثابت کرده اند که پایبند به انقلاب و رهبری هستند اما از عملکرد برخی مسولین گلایه دارند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ; حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای بمباران مراغه گفت : شهادت بهترین مرگ در دنیا است و خوشا به سعادت آنهایی که شهادت را انتخاب کردند.

وی با اشاره به چهلم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افزود : حقیقتا حیات حاج قاسم برای جهان اسلام مایه برکت بود ، اما به اعتقاد بنده شهادت این سرباز مخلص ولایت بیشتر از حیاتش موجب خیر و برکت شده است ؛ خون حاج قاسم باعث وحدت و بیداری مسلمانان جهان شده است .

امام جمعه تبریز حضور میلیون ها نفر در تشییع جنازه حاج قاسم را وحدت بخش خواند و خاطرنشان کرد : شرکت همه آحاد مردم با هر گرایش و سلیقه ای در تشییع جنازه میلیونی و باشکوه سردار دلها حاج قاسم سلیمانی نشان دهنده علاقه و ارادت ملت به نظام و سربازجان برکف ولایت بود .

وی در ادامه با اشاره به خلق حماسه ای دیگر در ۲۲ بهمن امسال تصریح کرد : مردم هرگز از نظام و انقلاب دست بردار نیستند و بارها این مهم را ثابت کرده اند چرا که صاحبان اصلی این انقلاب خود مردم هستند ، اما این به معنی راضی بودن از عملکرد برخی مسولین نیست ، مردم از شرایط اقتصادی موجود گلایه دارند ، از اختلاس ناراحتند ، از رشوه ناراحتند .

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم اضافه کرد : برخی از مسئولین در این خیال هستند که حضور باشکوه و میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ به خاطر آن هاست در صورتی که اینگونه نیست ، مردم فقط به خاطر عشق و علاقه به انقلاب و رهبری در سرما و شرایط سخت به خیابان ها می آیند .

وی با اشاره به انتخابات پیش رو افزود : تمامی افراد تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان مورد احترام هستند ولی مردم باید کسی را انتخاب کنند که به درد کشور بخورد ، خود را خادم ملت بداند ، آرمان های امام و شهدا را سرلوحه خود قرار دهد و فرامین مقام عظمای ولایت را فصل الخطاب بداند .

انتهای پیام /

برچسب ها : ،