کد خبر : 18084
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 ژانویه 2020 - 9:09

سعادت انسان ها با ولایت معنی پیدا می کند

سعادت انسان ها با ولایت معنی پیدا می کند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با بیان اینکه سرآمد تمام نعمت ها نعمت ولایت است، گفت: اگر در سایه نور ولایت حرکت کنیم به سعادت اخروی هم می رسیم و اگر از ولایت فاصله بگیریم در ظلمات و تاریکی گمراه خواهیم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ، حجت الاسلام ابراهیم برزگر در جمع بسیجیان مراغه افزود: هرکس امامش را بشناسد عاقبت به خیر می شود و هرکس امام زمانش را نشناسد در تاریکی ظلمات گمراه می شود.

وی به تکرار تاریخ بشریت اشاره ای کرد و گفت: افرادی که در مقابل حضرت اباعبدالله (ع) ایستاده بودند جز یاران پیامبر و امام علی (ع) بودند در طول تاریخ هیچ امتی مثل امت امروز ایران اسلامی نبوده است .

حجت الاسلام برزگر ادامه داد: هرکس امام و رهبر خود و ولی فقیه زمان خود را نشناسدمخصوصا در این ایام غبار آلود یقینا گمراه خواهد بود و حتی در مقابل رهبر خود خواهد ایستاد.

وی با بیان اینکه اگر ولایت پذیری و اطاعت از ولی امر خود در وجود ما جای بگیرد دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند، افزود: مقام، منصب، پول و دنیازدگی از عوامل اصلی گمراهی خواص هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه در بخش دیگر سخنان خود اتحاد و وحدت را در جامعه مهم دانست و افزود: تا زمانی که اتحاد و هم بستگی و انسجام و وحدت است موفقیت ما حتمی است.

وی از حاضرین خواست تا بصیرت ها را بالا ببریند و در خصوص انتخابات آینده مجلس بصیرت دهی کنند تا انشاء ا.. بتوانیم با کمک و همیاری هم نمایندگانی در تراز مجلس انقلاب اسلامی منتخب کنیم.