کد خبر : 18060
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 دسامبر 2019 - 10:25

آموزش و پرورش باید از سیاست بازی نجات پیدا کند

آموزش و پرورش باید از سیاست بازی نجات پیدا کند

رییس آموزش و پرورش مراغه گفت : نباید اجازه داد سیاست بازی وارد نهاد آموزش و پرورش بشود ، جناح بازی در آموزش و پرورش ممنوع است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ رضا آسیابی در پاسخ به سوال خبرنگار رصدمراغا که برنامه شما برای سیاسی بازی های گذشته در اداره آموزش و پرورش چیست گفت : طبق فرمایش مقام معظم رهبری نباید اجازه داد سیاست وارد آموزش و پرورش شود ؛ ورود سیاسی بازی در این نهاد مهم باعث آسیب دیدن مبحث تربیت در دانش آموزان خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه مهم ترین کار همکاران چه در اداره چه در مدارس بالا بردن سطح دانش آموزان است افزود : من نوکر و خادم همکاری هستم که قدرت و توانایی خدمت کردن در آموزش و پرورش را دارد با هر سلیقه سیاسی که دارد .

وی خاطرنشان کرد : تمامی آحاد مردم ، معلمین هم در کنار آن ها داری سلایق سیاسی و فکری مختلفی هستند ، اصلا سلیقه سیاسی مختلف برای پیشرفت کشور نیاز است ، اما اگر معلمی سلیقه سیاسی خود را به داخل کلاس درس ببرد قطعا ضربه اش به دانش آموز خواهد رسید .

وی در ادامه با بیان اینکه کیفیت بخشی به آموزش از رویکردهای اساسی آموزش و پرورش است افزود: برای این منظور دوره های تخصصی برای ۱۲۰ معلم جدید و تازه استخدام شده شهرستان های جنوب آذربایجان شرقی در این شهرستان برگزار شده است.
وی گفت : هم اکنون نیز بیش از ۳۰ درصد معلمان این شهرستان در عرصه های پژوهشی فعال بوده و از این رو، این شهرستان از رتبه های برتر استانی در زمینه تحقیق و پژوهش آموزشی است.

انتهای پیام /